HEIDI KLUM’DAN HARİKA BACAKLAR İÇİN ÖNERİLER

26.04.2017 13:40:48

Dört çocuk annesi 43 yaşındaki süper model Heidi Klum güzel bacaklarının sırrını açıklıyor.

Heidi Klum 2011 yılında bir bacağını 1,2 milyon dolara diğerini bir milyon dolara sigortalatmıştı. Bir bacağını bir milyon dolara sigortalatmasının nedeni dizindeki yara olduğunu açıklamıştı.

43 yaşındaki süper model verdiği bir röportajda “Süper mini elbiseler, etekler giymekten her zaman çok hoşlandım çünkü; bacaklar seksiliği simgeler. Ben de bacaklarıma odaklanan kıyafetler giymekten her zaman hoşlanırım” dedi.

Heidi Klum bacakları için ayrıca her zamankinden çok daha fazla egzersiz yaptığını söyledi. “Dört doğumdan ve kilo alıp vermeden sonra vücudunuz deforme oluyor ve artık yirmilerimdeki gibi değilim” açıklamasında bulundu.

“30’larımın başında vücuduma dikkat etmeye başladım. Yeme alışkanlıklarımı değiştirdim; daha sağlıklı şeyler yemeye başladım. Tabii ki halen daha burger, kızartma ve fast food seviyorum ama artık çok daha az tüketiyorum” diyor.

Bugünlerde sürekli koşu yaptığını belirten Heidi “tabii ki de bir atlet gibi koşmuyorum ancak, yapabileceğimin en iyisini yapmaya çabalıyorum” diyor.

Ayrıca bacaklarından ya da dizlerinden memnun olmayanlara file çorapları öneriyor. “Her ten rengine uyan file çorapları her yerde kolaylıkla bulabilirsiniz” diyen Heidi Klum, bacaklarından rahatsız olanlara bu illüzyonu öneriyor. 

PAYLAŞ