SİZ YILBAŞINDA HANGİ OTELDE OLACAKSINIZ?

21.12.2018 16:54:52

Yeni yılı lüks otellerden birinde geçirmek istiyorsanız size birkaç önerimiz olacak.

Çırağan Sarayı

Çırağan Sarayı ‘nda yılbaşı gala yemeği Tuğra ve Laldan Restoran’da düzenleniyor. Enginar üzerinde ıstakoz madalyon, asma yaprağında kaz ciğerli bıldırcın dolması, safranlı buğday keşkeği üzerinde pazı yaprağına sarılı deniz levreği, kestaneli hindi dolması, Tuğra’nın özel tatlı tabağı. Kişi başı fiyatı 1000 TL. Laledan Restoran’a gelirsek, canlı jazz ve pop müziği eşliğinde sunulacak ıstakoz ve kuzu kulaklı ravioli, roka sosuyla sunulan yengeç etli “chartreuse risotto”, siyah trüflü dana fileto, kalkan balığı, marine edilmiş kış meyveleri ve fıstıklı parfe ile sunulan vişne jölesi menüyü oluşturuyor. Fiyatı ise kişi başı 900 TL.

kempinski.com/istanbul


Conrad İstanbul Bosphorus

Conrad İstanbul Bosphorus, Balo Salonu, Manzara Restaurant ve Summit Bar&Terrace’da farklı yılbaşı seçenekleri sunuyor. Summit Bar&Terrace’ta DJ performansı eşliğinde Gourmet set menü gala yemeğinin kişi başı fiyatı 750 TL. Partiye kalmak isterseniz limitsiz yerli içeğin dahil olduğu eğlencenin kişi başı fiyatı 330 TL.

Manzara Restoran’da olmak isterseniz limitsiz yerli içeceğin dahil olduğu yemek için 325 TL’yi gözden çıkarmanız gerekiyor. Balo Salonu ise Erol Evgin’I ağırlıyor.

conradhotels.com

Fairmont Quasar İstanbul

Fairmont Quasar İstanbul’da bulunan Stations Restaurant, salata köşesinden mezelere, deniz ürünlerinden Uzak Doğu büfesine kadar geniş bir yelpazeye sahip. Kübalı şarkıcı Suami Ramirez ise Latin ezgilerini seslendirecek.

fairmont.com/Istanbul

Four Seasons Hotel

Four Seasons Hotel Bosphorus içinde yer alan Aqua’da Frozen one Gala Yemeği’nde altı aşamalı yılbaşı yemeği düzenleniyor. Frozen Zone teması ile dekore edilen mekanda yılbaşı gecesi Maral Ataman ve orkestrası sahne alıyor, keman show ve DJ performansla konuklara eğlenceli bir yeni yıl partisi sunulurken YALI & The Bar’da ise DJ Tarık Sarul sahne alıyor.

Balo Salonu’nda ise Magical Forest Bosphorus Gala Yemeği teması ile yılbaşı kutlaması gerçekleşiyor.  Beş aşamalı menü eşliğinde Brenda ve orkestrası sahne alıyor.

Four Seasons Hotel Sultanahmet ise 31 Aralık akşamı canlı müzik ve DJ performansı vaat ediyor. Yeni yılın ilk gününde ise geniş seçeneğe sahip brunch yer alıyor.

fourseasons.com

Shangri-La Bosphorus

Shangri-La Bosphorus içinde yer alan IST TOO, Şef Ercan Yamantürk’ün hazırladığı yılbaşı menüsü ile yeni yıla giriyor. Set menüde ekşi kremayla servis edilen havyar ve biliniden, Çin çayları ile lezzetlendirilmiş ananas ile servis edilen özel ton balığı, safranlı narenciye sosunda pişirilmiş kalkan, tavada ördek ciğeriyle servis edilen bonfile ve tatlı büfesi yer alıyor. Set menüler 1090 TL, çocuklara özel hazırlanan büfe fiyatı ise 545 TL.

shangri-la.com

W Istanbul

W Istanbul, Miret, Doctor K, Ezgi Taşçeviren, Hemi, Avangart Tabldot, Orkun Bozdemir, Menachem 26 ve  Aksak başta olmak üzere birbirinden ünlü DJ’leriyle yeni yıla giriyor. Marvelous ve Wonderful odaları ise parti odası olarak hizmet veriyor. Bunun kişi başı ücreti 500 TL.

marriott.com

PAYLAŞ