KENDALL JENNER TODS KAMPANYA ÇEKİMİ

07.02.2018 10:43:34

Podyumların en çok kazanan modeli Kendall Jenner, yeni kampanyasında İtalyanlara özgü tatlı hayatın izlerini sürüyor. Plajda geçen bir günün göz kamaştıran ışığına Kendall Jenner’ın doğal gülümsemesi eklenince ortaya birbirinden çarpıcı kareler çıkıyor.

Ayça BARUT TANMAN
Fotoğraflar: Mikael JANSSON
Kreatif direktör: Baron & Baron
Stil danışmanı: Ludivine Poiblanc
Makyaj: Mark Carrasquillo
Saç: Shay Ashual

Podyumların en çok kazanan modeli Kendall Jenner, yeni kampanyasında İtalyanlara özgü tatlı hayatın izlerini sürüyor. Plajda geçen bir günün göz kamaştıran ışığına Kendall Jenner’ın doğal gülümsemesi eklenince ortaya birbirinden çarpıcı kareler çıkıyor.

Malibu'da gerçekleşen çekimlerde Kendall Jenner, casual şık tasarımlarla objektiflere yansıyor. 

Bir magazin figürü olarak hayatımıza giren Kendall Jenner, güzelliği ve azmiyle “Ailesi sayesinde şöhret olanlar” listesini teğet geçip, podyumun yıldızları arasına adını yazdırdı. Bugüne kadar birçok ünlü markanın defilesinde görev alan, sayısız dergi kapağını süsleyen Kendall Jenner, bu kez Tod’s’un 2018 İlkbahar/ Yaz reklam kampanyasında İtalyan hayat tarzının izlerini sürüyor. 15 yıldan sonra Gisele Bündchen’i yerinden ederek 22 milyon dolarla 2017’nin en çok kazanan modeli olan Kendall Jenner’a, konfor ve casual şıklığı ince el işçiliği ve lüksle birleştiren tasarımlarıyla tanınan Tod’s’un kampanyasında Rudolf Nureyev’in tahtına aday gösterilen İtalyan balet Roberto Bolle eşlik ediyor. Kampanyanın sürpriz konukları ise sevimli yavru köpekler. Plajda geçen bir günün göz kamaştıran ışığı, çabasız zarafet ve Kendall Jenner’ın doğal gülümsemesi… Malibu’da Mikael Jansson’ın objektifine yansıyan Kendall Jenner ve Roberto Bolle, İtalyanlarla özdeşleşen tatlı hayatın (La Dolce Vita) tadını çıkarıyorlar. Bu tatlı hayata yaza özgü tonlarıyla dikkat çeken ikonik Gommino ayakkabılar, Sella çantalar, loafer’lar, püskül ve zımba detaylı tasarımlar ve çarpıcı aksesuarlar eşlik ediyor.

İtalya’da La Scala’nın ve New York’ta Amerikan Bale Tiyatrosu’nun baş dansçılarından olan Roberto Bolle ile yer aldığı kampanyayı Milano’da Villa Necchi’de düzenlenen davetle kutlayan Kendall Jenner, kampanyada yansıtıldığı gibi “tatlı bir hayat”ın içine doğdu. Los Angeles’ta doğup büyüyen Kendall Jenner, ailesiyle birlikte yer aldığı “Keeping up With the Kardashians” adlı reality şov sayesinde kameralarla tanıştığında henüz 12 yaşındaydı. Moda ve güzelliğe kafayı takmış, sürekli partileyen ve seyahat eden ablaları Kourtney, Kim ve Khloe magazin figürü olarak popülerleşirken Kendall kahraman olarak gördüğü süpermodelleri izleyerek podyuma çıkma hayalleri kuruyordu. Kendine yazdığı mektupta “Hayattaki amacım başarılı bir model olmak ve gerçekten harika yerlere seyahat etmek” diyen Kendall Jenner, bu yazıyı kaleme aldığı 14 yaşında hayalini gerçekleştirmek için ilk adımı attı ve bir modellik ajansına kaydını yaptırdı. Olimpiyat madalyalı babasının “Hayal kur ve çok çalış” öğüdünün her zaman aklında olduğunu dile getiren Kendall Jenner, televizyon şovuyla gelen şöhreti akıllıca kullandı ve moda haftalarının aranan isimlerinden biri oldu.

Tamamı bu hafta ALEM'de...

PAYLAŞ