DAMLA KALAYCIK'IN YAZ ÖNERİLERİ

13.07.2018 17:16:50

Arkadaşlarının tavsiyesi üzerine açtığı moda blog’u bugün binlerce takipçisiyle oldukça aktif. Makyaj önerileri ve stiline dair notlar paylaştığı sosyal medya hesabında gittiği ve gerçekten beğendiği yerleri tüm içtenliğiyle takipçileriyle paylaşmaya devam ediyor.

Yazın en sevdiğiniz tarafı nedir?
Aşırı kavuran yaz sıcaklarını pek sevmiyorum. Ama mini kot şortlar, uçuş uçuş elbiselerle mis gibi bir havada gezilecek bir sürü yerin olması yazı sevmemi sağlıyor. 

2018 tatil rotanız?
Polonya ve Yunanistan/Santorini tatilimi tamamladıktan sonra kısa bir zaman diliminde Alaçatı’ya uğrayacağım. Hafta sonları ara ara Bodrum, Kaş, Çeşme’ye gitmeyi düşünüyorum. Ağustos ayında da uzun bir Barselona tatili beni bekliyor. Yaz sonuna kadar planlı tatillerimin yanı sıra arada farklı rotalara da gidebiliyorum. Sonbahar sonrasını henüz planlamadım, bakalım kendimi nerelerde bulacağım.

Yazın olmazsa olmazınız?
Soğuk kahveler ve dondurma. Yaz okulundan fırsat kaldıkça da deniz, kum, güneş üçlüsü.

Yazın gidilmesi gereken en eğlenceli mekan?
Biraz klişe olacak ama sevdiğim insanlarla olduğum sürece bana her mekan eğlenceli geliyor. Ama ilk sırada Cihangir’de bulunan Geyik Coffee Roastery Cocktail Bar diyorum.

Yaz gardırobunuzda mutlaka olması gereken parça?
Mini şortlarım ve crop toplarım ve tabi ki elbiseler.

Bu yazın hit şarkısı?
Ben aylardır Dennis Lloyd - Nevermind şarkısını dinlediğim için hit şarkı olarak onu seçiyorum.

“Bu yaz mutlaka okuyacağım” dediğiniz kitap?
Santorini tatilimde Yunan mitolojisiyle ilgili bir kitap almıştım “The Usborne Book of Greek Myths”, okumaya başladım bile!

PAYLAŞ