CUTIE CAKE İLE YILBAŞI ÇAY SAATİ

20.12.2018 12:51:11

Cutie Cake’in yaratıcısı Tuğana Okan, yılbaşı için bir çay saati sofrası kurdu. Buranın özellikle eklerlerine bayılıyoruz.

Lara MUTLU - [email protected] / Fotoğraf: Fevzi ONDU

Cutie Cake maceranız nasıl başladı?
Hayatım boyunca hayalini kurduğum bir yer Cutie Cake. Babamın iş seyahatlerinden dolayı Cannes’da hep patisserie patisserie gezerdim, fotoğraflar çekerdim, kendimi kaybederdim o güzel pastanelerin içlerinde. Hayalimin peşinden gittiğim bu yolculukta en güzelini üretmek, hep üretmek tek hedefim. 

Öne çıkan lezzetleriniz neler?
Ekler ve milföyümüz gerçekten sıra dışı. Her iki ürünümüzle de dans ediyoruz adeta. Tatlı olarak kullandığımız lezzetlerimiz, aynı zamanda tuzlu olarak da exclusive catering menümüzde yer alıyor. 

Yılbaşı için neler hazırladınız?
Yılbaşı ve yeni bir sene için çok heyecanlıyız. Birbirinden özel çalışmalarımız ve ürünlerimiz var müşterilerimiz için. Öncelikle aile geleneğimiz olan Stollen Cake’imizden bahsedeyim. Benim babaannem Alman, dolayısıyla Noel sofraları ve Noel kek ve kurabiyeleri bizim ailede çok özel. Reçetesi sır gibi saklı olan Stollen Cake'imizi her sene ailece mutfağa girip müşterilerimize bizler hazırlıyoruz. Bu sene her seneden farklı olarak çok şık yılbaşı hediye kutularımız da var. İçerisinde Noel ve yeni yılı yansıtıcak nefis ve lezzetli ürünlerimiz yer alıyor. Bu kutuları siz de isteklerinize göre oluşturabilirsiniz. Yılbaşı evi, Madeleine kulesi, Croquembouche, Kestaneli Cutie Brest, Mont Blanc, Weihnachten Cookies, Cutie Choux topları özel tuzlu alternatiflerimiz ile catering menümüz var. 

PAYLAŞ