TRENDE 5 YILDIZLI KONFOR

22.09.2017 14:43:44

Suite Shiki-shima treninin Tokyo İstasyonu’ndan başlayan seferi, sizi kırmızı halıyla, piyano resitalleriyle, özel yapım mobilya yerlere kadar eğilerek karşılıyor.

Elif ÖKSÜZ – [email protected]

Beş yıldızlı otel lüksünde yaşayabileceğiniz tren seyahatini size Suite Shiki-shima veriyor. Seyahatiniz, Tokyo İstasyonu’nda 13,5 no’lu peronda başlıyor. Kırmızı halıdan yürüyerek trene adımınızı attığınızda sizi yerlere kadar eğilen çalışanlar karşılıyor. Zaten tüm seyahatiniz boyunca size özel uşaklar hizmet ediyor.

17 suitten oluşan Shiki-shima trenindeki tüm odalarda sedir ağacı ve kırmızı lake kullanılmış. Yemek vagonu, mevsimsel yemekler sunuyor; yani menu mevsime göre değişiklik gösteriyor. Zaten trenin ismi de buradan geliyor: “Dört Mevsimin Adası.” Trenin en önünde ve arkasında bulunan beyaz kompartımanlar, sonsuz orman, deniz ve tarla manzarası sunuyor.

Tasarımcı Ken Kiyoyuki Okuyama, vagonlardaki banyoları sonsuz aydınlık fikriyle ortaya çıkarmış. Zaten küvetler de camın önünde konumlandırılmış. En özel suitlerde ise mutlaka Swarovski taşlarından oluşan dürbünler bulunuyorç amaç, yolculuğunuzu en keyifli hale getirmek…

Trende bir, iki ya da üç günlük seyahatleri 2150 Euro’dan 6300 Euro’ya kadar giden fiyatlarla gerçekleştirebilirsiniz.

PAYLAŞ