YAZA HAZIRLIK

19.04.2017 10:36:07

Sadece beş haftada kusursuz bir yaz geçirmek için yapmanız gerekenler!

Yaza kusursuz bir şekilde girmek çok da zor değil. Kolay ve hızlı sonuç almanınız için püf noktalarına dikkat etmeniz yeterli. Hızlı ve mükemmel sonuç için dikkat etmeniz gereken noktaları beş adımda tamamlayın.Yediklerinize Dikkat Edin

Mutluluk veren besinleri tüketmeye özen gösterin. Anti-enflamatuar diyet yapmak –diyet dediğimize bakmayın sağlıklı yemek yemek aslında-  hem cildinizin güzel gözükmesine hem de birkaç kilo vermenize yardımcı olur.

Kaşlarınızı Almayın
Kafanıza göre kaşlarınızı inceltmeye ya da kalınlaştırmaya kalkmayın. Bunun yerine kaşlarınızı birkaç hafta dinlendirip bir uzmanın bakımına başvurun. Bir uzmana görünecek vaktiniz yoksa M.A.C ya da Bobbi Brown kaş ürünlerini deneyebilirsiniz.

Beyaz Gülüş 
Yanık tenin olmazsa olmazı olduğu gibi kendine güvenen gülüşlerinde vazgeçilmezi beyaz dişler… Tüm kış boyunca çay, kahve içmekten sararan dişleri yaza doğru beyazlatmak artık kolay. İsterseniz doktora giderek isterseniz de beyazlatıcı diş macunları kullanarak mükemmel sonuç elde edebilirsiniz.

Sağlıklı Saçlar
Isıtıcılardan uzak durarak sağlıklı saçlara kavuşmak mümkün. Biraz emekle uzun saçlara bakım yaparak sağlıklı ve ışıl ışıl bir saça kavuşabilirsiniz. Üstelik bunlar için pahalı bakım ürünlerine başvurmanıza da gerek yok. Evde bulunması kolay malzemelerle saçınıza bakım yapabilirsiniz.

Kalıcı Kirpik
Kulağa biraz ters geldiğinin farkındayız ancak, doğallık demek bazen de hazırlık yapmayı gerektirir. Rimel sürmeden kadınların yorgun gözüktüğü artık bilenen bir şey… Bu duruma kalıcı bir çözüm getirmek ve hatta kolaya kaçmak için kalıcı yani ipek kirpiklerden kullanmayı deneyebilirsiniz. 

PAYLAŞ