ERKEK MODASI: KOMBİNLEME SANATI

07.11.2018 14:06:11

Erkek modasında sokak kültürü ve sportif tarz hem klasik hem de günlük giyimde etkisini fazlasıyla hissettiriyor. Bu tarzı uygulamanın yolu doğru parçaları eşleştirmekten geçiyor.

Alexander KOKOSKERIYA – [email protected]

Erkeklerin giyim konusundaki en büyük problemi, doğru tarzı oluşturmak için nasıl kombinler yapacaklarını bilmemeleri oluyor. Modern ve stil sahibi görünmek isteyen erkekler için sezonun trend parçalarını, öne çıkan renklerini ve kilit aksesuarlarını bir araya getirdik.Geniş omuzlarıyla dikkat çeken ve bollaşan kruvaze ceketler bu sezon altı düğmeyle giriş yapıyor. Kalın ve dokulu kumaşlarla tasarlanan kruvaze ceketler artık moda dünyasının vazgeçilmezleri arasında. Ekoseli takım elbisenize renk katmak istiyorsanız desenli kravat ve mendillerden yardım alabilirsiniz.

Serin ve yağmurlu devam eden havalar hepimizin kafasını karıştırmaya devam ediyor. Gömlek ya da tişört üzerine alacağınız bomber ceketler üşümeden şıklık yaratmak için muhteşem çözüm. Desenlerden bahsetmezsek olmazdı! Ekose, pötikare ve kare desenli kumaşları her parçada ve birçok modelde göreceğiz. Yünlü ve kaşe kumaşların birleşimiyle oluşan ceketlere kombinlerinizde mutlaka yer verin. Son zamanlarda etkisini arttıran geometrik ve klasikleşmiş çizgili kumaşlar yenilenmiş kesimler ve stillerle sokaklarda hayat buluyor. Sadece dikey değil farklı formlarda karşımıza çıkan bu detayları düz renkli pantolonlarla bir araya getirerek dengeli görünüm yakalayabilirsiniz. Genel bir görüntü için küçük ama güçlü hamlelerle spor tarzınızı ön plana çıkarın.

Bu sezon genişleyen kesimlerle bol pantolonlarla ve gömleklerle vücudunuzun hareket alanının maksimuma taşındığı bir sezon sizleri bekliyor. Ve sonunda her koleksiyonun ana direği olan tonlara geldi sıra. Bu sezon bakıra kadar uzanan geniş yelpazesi ile toprak tonları, kahverengiye olan önyargımızı ortadan kaldırıyor. Pastoral akımından yola çıkarak koyu ve açık yeşiller, hardal ve limon sarıları, yanık oranjlar, ekrular ve menekşe morlar gibi tonlar sezonun doğal olumuşunu fazlasıyla destekliyor. Kış boyunca koyu tonları tercih edecek olanları da unutmadık; şarap bordosu, klasik siyahlar ve koyu okyanus lacivertler özellikle dış giyimin anahtar renkleri. Bu kış boyunca sadece kaliteli parçaları doğru trendler ile bir araya getirerek son derece kullanışlı bir gardıroba sahip olabilirsiniz.

PAYLAŞ