BLUE MAN GROUP ISTANBUL'A GELİYOR

02.02.2018 11:37:38

Mavi karakterleri ve sahne şovlarıyla dünyaca ünlü bir fenomene dönüşen Blue Man Group, İstanbul’a geliyor.

Chris Wink, Phil Stanton ve Matt Goldman adlı üç arkadaşın üniversiteden mezun olmalarının hemen ardından verdikleri "Kendi yolunu takip et ve hayata anlam katarak yaşa" kararlarının bir sonucu olarak doğan "Blue Man", New York'ta yaptıkları ilk gösterinin ardından çok beğenilmeleriyle zamanla uluslararası bir başarı yakaladı.

1991'den bu yana gerçekleştirilen Blue Man Group gösterisi, 20'den fazla ülkede sahnelendi ve 35 milyondan fazla insan tarafından izlendi. Müzik, komedi ve teknolojiyi bir araya getiren şov; yeni müzikler, taze hikayeler ve gelişen teknolojilerin başarılı entegrasyonuyla farklı kültürlerden gelen seyircilerde karşılık buldu. Böylelikle hiçbir gösteri bir diğerine benzemezken New York, Las Vegas, Boston, Chicago, Orlando ve Berlin'de oluşturulan sabit kadroların yanı sıra dünya turnesi ekibi de grubun değerlerini başarıyla yansıtmaya devam etti.


Dünyanın en ünlü televizyon programlarına çıkarak adlarını yavaş yavaş dünyaya duyuran grup, New York, Las Vegas, Boston, Chicago, Orlando ve Berlin'de oluşturulan sabit kadroların yanı sıra dünya turnesi ekibi de grubun değerlerini başarıyla yansıtmayı sürdürüyorlar. Bu efsanevi grubu canlı izlemek isteyenler için 13 - 25 Şubat arasında 16 performansla Zorlu PSM'de sahne almaya geliyorlar.

PAYLAŞ