UMA THURMAN NE KADAR ÖFKELİ OLDUĞUNU ANLATTI

06.02.2018 11:49:59

Hollywood'daki taciz skandallarına her gün bir yenisi ekleniyor. Ünlü oyuncu Uma Thurman, uzun zaman sonra sessizliğini bozarak yapımcı Harvey Weinstein'e karşı ne kadar öfkeli olduğunu açıkladı.

47 yaşındaki ünlü oyuncu 1994 yılında rol aldığı “Pulp Fiction” filminin çekimleri bittikten sonra otel odasında Harvey Weinstein tarafından saldırıya uğradığını itiraf etti. Ekim ayında haberler çıktıktan sonra konuşmamasının sebebini "O zamanlar çok öfkeliydim, sakinleştikten sonra açıklama yapmak istedim." sözleriyle savundu. 

Hollywood'un en prestijli yapımcılarından biri olan Weinstein hakkında son aylarda tecavüz dahil cinsel saldırı suçlamasında bulunan kadınların sayısı 70'i geçti. Weinstein diğer suçlamaları yalanladığı gibi Thurman'la ilgili de 'uygunsuz bir harekette bulunduğu ve derhal özür dilediği, cinsel saldırıda bulunmadığına' dair açıklama yaptı.

Uma Thurman’ın açıklamaları sadece Weinstein ile sınırlı kalmadı. Bir dergiye verdiği röportajda Oscar Ödüllü senarist Quentin Tarantino’nun sette sadistçe zevklerinin olduğunu belirtti. Şiddet içeren sahnelerin Tarantino tarafından canlandırılmasından rahatsızlık duyduğunu ve o yıllarda bu durumdan çok etkilendiğini belirten oyuncu Kill Bill çekimleri sırasında Tarantino'nun tehlikeli bir otomobil sahnesini dublörle çekmek yerine kendisini oynattığını, kaza yapıp kafasını çarptığını, boynundan ve dizlerinden kalıcı şekilde sakatlandığını söyledi.

Kill Bill, kaza sahnesini aşağıda izleyebilirsiniz. 

PAYLAŞ