KORONA DÖNEMİNDE DÜĞÜN

30.03.2020 01:29:25

Pek çok unutulmaz düğüne ve davete imza atan İris Hatem’in bu yaz evlenecek çiftlere bir mesajı var.

Her gün tutkuyla ve heyecanla gittiğim ofisim kapalı. Evlenecek çiftlerim, doğum günü kutlayacak çocuklarım, kutlamalar yapacak arkadaşlarım, hepsi şu an planlarını durdurdu. Herkeste aynı endişe ve aynı sorular: Ne yapsak? Hangi tarihe ertelesek? Ne olacak şimdi? Yapılmış olan ön ödemeler ne olacak?”

Şu an yapılması gereken tek şey, bir müddet sadece durup anı yaşamak ve gündemi yakından takip etmek. Durumunuz ne olursa olsun, sakin kalmaya çalışmanız çok önemli. Bunu vücudunuza bakmanız için bir mesaj olarak düşünün. Stres bu duruma yardımcı olmayacaktır. Kuşkusuz, bu herkes için çılgın bir zaman. Biz organizatörler, bu süreci en güvenli, en sorunsuz ve en güzel şekilde yönetmek için buradayız. Davetlilere haber verilmesinden, yapılan anlaşmaların takibine kadar her detayla ilgilenmek bizlerin sorumluluğunda. Bu aralar kutlaması olanlara önerim, ilk etapta haziran ve mümkünse daha da sonrasına ertelemeleri. Tabii bu sadece bir öngörü. Duruma göre değişkenlik gösterebilir. Bunu da yaşayarak, görerek, takip ederek bileceğiz. 

Bir düğün ya da kutlamanın en zor ve zaman alan kısmı, konsept yaratma, çizim ve planlama aşamalarıdır. Bütün detaylara karar verildikten sonra uygulama bölümü sadece son iki-üç gündür. Bu da demek oluyor ki, şu günlerde rahatlıkla çalışmalarımıza devam edebilir, ileri tarihlerde yapılmasını planladığınız tüm kutlamalarınızı şekillendirebiliriz. Unutmayın; sorun varsa çözümü de muhakkak vardır. Rüyalarınızın gerçek olduğu şahane kutlamalarımıza en kısa zamanda yeniden kavuşacağımız dileği ve inancıyla...

PAYLAŞ