FAVORİ ÇİFTLER

01.08.2018 21:28:23

Moda haftalarında uyumlu tarzlarıyla dikkat çeken çiftleri radarımıza aldık!

Ayça BARUT TANMAN – [email protected] / Fotoğraflar: Reuters, Getty Images Türkiye

 

Natalıa Vodianova, Antoine Arnault

 

Antoine Arnault ve Natalia Vodianova’nın her zaman nasıl şık gözüktüklerini sorgulamak hiç de mantıklı değil. Zira Arnault, Louis Vuitton ve Christion Dior’un arasında olduğu çok sayıda moda markasını bünyesinde barındıran LVMH grubunun varisi. Vodianova da podyumların eskimeyen modellerinden biri olarak modayla iç içe yaşamaya devam ediyor. Davetlere benzer tonlarda giysilerle katılmaya özen gösteren çift, fazla risk almıyor ve Parislilere özgü çabasız şıklığın önde gelen temsilcilerinden olmayı başarıyor.

 


Olivia Palermo - Johannes Huebl
 

“The City” adlı programla ünlendikten sonra stil ikonu olarak adını duyurmayı başaran Olivia Palermo ve model eşi Johannes Huebl’a sıradan bir kombinle rastlamak pek mümkün değil. Kendi adını taşıyan sitesinin yanı sıra ünlü markalar için hazırladığı kapsül koleksiyonlarla da adından söz ettiren Olivia Palermo, yeni markaları keşfetmek konusunda oldukça başarılı. Brunello Cucinelli’nin tasarımlarını çok seven Johannes Huebl ise klasik ve moderni kusursuz bir şekilde buluşturan tarzıyla kesinlikle alkışı hak ediyor.

Alice Barbier, J.s Roques

 

Ortak tutkuları modayı hayatlarının merkezine oturtan Alice Barbier ve J. S Roques, J’aime tout chez toi adlı blogları ve instagram hesaplarıyla büyük ilgi çekiyor. Bloglarında sevdikleri trendleri, seyahatlerini ve Paris’teki gündelik hayatlarına dair ayrıntıları paylaşan çift, sokak modası fotoğrafçılarının en çok görüntülediği isimlerden. Spor şık tarzda tasarımları tercih eden çift, renk ve desen seçimlerinde birbirlerini tamamlamayı seviyor.

 

YAZININ TAMAMI ALEM'DE!

 

 

 

 

 

PAYLAŞ