DİKKAT ÇEKEN YAPIMLAR

14.06.2018 17:28:52

Haftanın dikkat çeken yapımlarını bir araya getirdik.

En sevilen canavar ailesi
Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili filminde en sevdiğimiz canavar ailesi bu kez lüks bir yolcu gemisinde yaz tatiline çıkıyor. Bu kez Drac, kendi otelinde çalışmak yerine, ilk kez tatile çıkıyor. Drac ve takımı için ilk başlarda lüks gemi yolculuğu çok iyi gelir. Ancak bu rüya tatil, Mavis’in, babasının ilgi duymaya başladığı, geminin kaptanı Ericka’nın, bütün canavarların sonunu getirebilecek karanlık bir sır sakladığını fark etmesiyle kabusa dönüşür. Film, 13 Temmuz’da vizyona giriyor.

Brian De Palma’dan korku filmi

Ünlü yapımcı Harvey Weinstein’in Hollywood’u sarsan taciz skandalı, Carrie ve Scarface’in yönetmeni Brian De Palma için film konusu oldu! Bir Fransız yapımcıyla masaya oturan De Palma, korku filminin konusunun film dünyasında bir cinsel tacizcinin etrafında döneceğini açıkladı. Geçtiğimiz günlerde teslim olan Weinstein’in ise tecavüz ve cinsel taciz suçlamalarından 25 yıl hapis yatacağı konuşuluyor. 

Elle Woods geri dönüyor

İlk olarak 2001 yılında izlediğiniz, ikincisi 2003 yılında vizyona giren Legally Blonde filminin üçüncüsü yapım aşamasında! Elle Woods’u canlandıran Reese Witherspoon ise hem rolü sırtlanmaya devam ediyor hem de filmin yapımcısı olmaya hazırlanıyor. Witherspoon, aynı zamanda Big Little Lies’ın ikinci sezonunun da yapımcılığını üstlendi.

PAYLAŞ