POMELLATO PANDEMİ SÜRECİNDE KADINLARIN YANINDA

21.04.2020 12:36:14

Pomellato, DoDo ile birlikte pandemi sürecinde aile içi şiddet mağduru kadınların yanında yer alıyor.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

You are not alone: Pomellato and DoDo defend true Sisterhood by taking a stand against domestic violence, with the loyal support of friends of the brands. Join us and donate at the link in bio. #PomellatoForWomen #YouAreNotAlone #EndViolenceAgainstWomen #sisterhood #donate #covid19 #coronavirus #quarantine @direcontrolaviolenza

Pomellato (@pomellato)'in paylaştığı bir gönderi ()

Pomellato dünya nüfusunun çoğunluğunu etkileyen izolasyon süreci sırasında, aile içi şiddetin tehlikeli boyutlara ulaşarak krize neden olabileceğine dikkat çekiyor. Bu doğrultuda marka, DoDo ile birlikte aile içi şiddet mağdurlarını desteklemek için bir farkındalık kampanyası ve kitle fon girişimi başlattı. Kampanyaya ilk etapta 100.000 €'luk bir bağış gerçekleştiren Pomellato, pandemi sürecinde kadınların yanında yer aldığının altını çiziyor. Toplanan yardımların tamamı, kadınlar tarafından yönetilen şiddet karşıtı dernek D.i.Re'ye bağışlanıyor.

Kadın hakları eşitliğinin koyu bir taraftarı olan marka, 2017 yılında kadınların başarı ve liderliklerini desteklediği #PomellatoForWomen adlı platformu kurdu. Geçen sene Dünya Kadınlar Günü’nde farklı disiplin ve jenerasyonlardan kadınları, deneyimlerini anlatmak için "Pomellato Sisterhood Initiative" kampanyasında bir araya getirmişti. Pomellato, kadınların her alanda daha görünür olması gerektiğinin altını çiziyor. 

Bağış linki için ( www.gofundme.com/pomellatoagainstdomesticviolence )

 

PAYLAŞ