ÜNLÜLERİN FAVORİ MUMLARI

08.04.2020 13:10:59

Meghan Markle’dan Jennifer Aniston’a ünlü isimlerin mum obsesyonlarını derledik.

Meghan Markle / Figuier by Diptyque

İncir yaprağı kokulu mum, Meghan’ın kişisel ınstagramını kapatmadan önce hayranları tarafından kadrajda görülmesiyle beraber markaja alınmıştı. Kraliyet düğünü öncesi ve sırasında aynı mumların yakılmasıyla Meghan’ın favorisi olduğu doğrulanmış oldu.

Britney Spears / Salt Box by Tobi Tobin

Toni Tobin 2017 yılında verdiği bir röportajda, ''Britney Spears’ın mumlarının hayranı olduğu'' sözlerine yer vermişti. Portakal, yasemin çiçeği, mine çiçeği ve soğutulmuş kavun notalarıyla harmanlanan bu büyülü kutuya kim hayran olmadan geçebilir ki?

Rihanna / Black Forest Soy Candle by Archipelago

Duglas göknar ve abanoz ağacı kokulu mumlar turnelerde ünlü şarkıcının kadrolu eşlikçilerinden biriymiş. Yönetici ekibinin de doğrulamaları sonucu Rihanna’nın favorisi olduğunu söyleyebiliriz.

Victoria Beckham / Green Figuier Vert by Diptyque 

‘’Dover Street’deki amiral mağazam tamamen duyuları uyandırmak ile ilgili ve kokular mağaza deneyimi yaratmanın çok önemli bir parçası bence’’ diyen Victoria Beckham incir ağaçlarını çok sevdiğini ve zamanla bu kokunun mağazasının imzası haline geldiğini vurguluyor.

Alexa Chung / Byron Classic by Cire Trudon

Mumlarla ilişkisinin çok kuvvetli olduğunu ve güzel koku obsesyonu olduğunu söyleyen Alexa Chung’ın favorisi ise Cire Trudon’ın klasik Byron’ı. Sandal ağacı, konyak ve iris gibi notaları içeren mumun oldukça maskülen bir kokusu var.

Selena Gomez / Saijo Persimmon by Voluspa

Ailesiyle yaşarken de bir sürü muma sahip olan Selena Gomez bu obsesyonunu kendi evine de taşımış. Favorisinin ise cennet elması, şeftali ve frenk üzümü notalarıyla harmanlanan Blanc Saijo Persimmon olduğunu söyleyen Gomez, mumları özellikle akşamları yakmayı seviyormuş.

Kylie Jenner / Cade 26 by Le Labo

‘’Mumları seviyorum özellikle tatil gibi kokanları’’ diyen Kylie Jenner’ın favorisi ise Le Labo’nun Cade 26’sı. Hem kadınlar hem de erkekler tarafında oldukça rağbet gören koku taze ve gizemli havasıyla öne çıkıyor.

Blake Lively / Santal 26 by Le Labo

Aynı markanın diğer takipçisi olan Blake Lively'nin favori mumunun diğer sevdiği özelliği ise: etiketinin kişiselleştirilebilir olması.

Beyonce / Vanille by Diptyque

Vanilyalı mumların herkes için ayrı bir yeri var ama özellikle Beyonce için. Ünlü şarkıcı sıcak ve tatlı kokusuyla vanilyalı mumlarını her zaman yaktığını söylüyor.

Jennifer Aniston / Burning Rose by Byredo

Evinin her yerini ve film setlerini bu mum ile donatan Jennifer Aniston'ın favori kokusu aşağılara doğru yandıkça çiçekli vurgularla dolu notalarını yavaşça koyu renkli ağaçlara bırakıyor.

Melda YÜZBAŞIOĞLU - [email protected] 

PAYLAŞ