DÜNYANIN EN GÜÇLÜ İMZALARI G7 ZİRVESİ'NDE

08.06.2018 15:19:09

Geleceğin iş kollarından büyüme yatırımlarına, iş dünyasında cinsiyet eşitliğinden dünya çapında barışın güçlendirilmesine pek çok önemli konunun görüşüleceği G7 Zirvesi, bugün Kanada'da başlıyor. Support to Life ile Hayata Destek Derneği iş birliği yaparak bir sosyal sorumluluk projesi başlattı. Bu projeyle G7 liderlerine “problemlerin sadece görüşülmesinin yetmediği, aynı zamanda çözüm de bulunması gerektiğini” bildirmek hedefleniyor.

Projede G7 Zirvesi’ne katılacak liderlerin imzalarından yararlanarak, imzalarındaki harflerden yepyeni bir alfabe yaratıldı. Böylece dünyanın en güçlü fontu (the most powerful font) ortaya çıktı. Şimdi themostpowerfulfont.com adresine girerek G7 liderlerine, dünyada değişmesini istediğimiz konular hakkında taleplerimizi iletebileceğiz. Üstelik taleplerimiz, dünyanın en güçlü fontuyla yazılmış olacak... Yani reddedilmesi daha da zorlaşacak.

 

Oluşturacağınız talepleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşırken, G7 liderleri de otomatik olarak mention edilecek. Zirve, 8-9 Haziran tarihlerinde gerçekleşiyor. 

 

#SignToMakeThemSign #MessageToG7Leaders #G7Charlevoix

PAYLAŞ