HAVUZ KEYFİ

02.08.2019 15:13:36

Kimi muhteşem dağ manzarasına, kimi ise denize kavuşuyor. Tasarımları ile öne çıkan havuzlar, sadece serinlemeyi değil görsel şöleni de vadediyor.

Dilara TAŞKIN – [email protected]

 

 

The Oberoi Udaivilas

Udaipur

 

Lükste sınır tanımayan Hindistan’ın Udaipur kenti, aynı zamanda “Göller Şehri” olarak da biliniyor. Otellerin en güzel havuzları inşa etmek için birbirleri ile kıyasıya rekabette olduğu şehirde, radarımız The Oberoi Udaivilas’ın neredeyse göller ile yarışacak büyüklükteki havuzlarına takılıyor. Odanızdan adım attığınız anda su ile buluşacağınız resort’ta, sadece size özel havuzların tadını çıkartabilirsiniz.


oberoihotels.com

 

Velassaru Maldives Resort

Maldivler

 

 

Minicik bir adada ne yöne baksanız masmavi sular ile karşılaşacağınız Velassaru Maldives Resort’un havuzları kartpostalları aratmayacak bir manzara vadediyor. Sonsuzluk havuzu kavramını başka bir noktaya taşıyan havuzlar, yapay ve doğal ayrımını adeta hiçe sayıyor.

 

 

One&Only Reethi Rah

Maldivler

 

 

Palmiye ağaçları ile benzenmiş havuzun denize kavuştuğunu hayal edin… İşte, Maldivler’desiniz! Balayı denince akla ilk gelen rotalardan Maldivler’de yer alan One&Only Reethi Rah, 122 villaya ve sayısız özel havuza ev sahipliği yapıyor. Çok katmanlı sonsuzluk havuzunda uçsuz bucaksız deniz manzarasının tadını çıkarırken strese elveda etmek garanti.

 

 

Jade Mountain Resort

Saint Lucia

 

 

Popüler rotaların aksine, daha sakin ve bilinmedik rotalara doğru yelken açmayı seviyorsanız Saint Lucia sıradaki adresiniz olabilir. Ülkenin en romantik otellerinden biri olarak gösterilen Jade Mountain’ı özel kılan, muhteşem dağ manzarasını kucaklayan renkli taşlar ile döşenmiş havuzu. Renklerin büyüsüne kapılın ve dönmeden bol bol fotoğraf çekinmeyi unutmayın!

 

PAYLAŞ