ATIL KUTOĞLU İLE DOĞUM GÜNÜ ANKETİ

24.06.2020 16:04:57

Geçtiğimiz günlerde yeni yaşını kutlayan Atıl Kutoğlu ile doğum günü anketi yaptık.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

HAPPY BIRTHDAY to @kutogluatil 🎉🚀🚀🎂 Such an unforgettable #birthdaybash with TURKEY’s smart, cool & Beautiful MERMERCI GIRLS, Dearest ENDO, DERIN & TANSA @ the chic #PashaClub @hillsidebeachclub 🎂🔥🔥🚀Herzaman samimi, zarif ve şık Mermerciler; Sevgili Ender, Derin ve Tansa’yla doğumgünü kutlaması #hillsidebeachclub ‘ta @dmermerci @tansa74

A t ı l K u t o g l u (@atilkutogluofficial)'in paylaştığı bir gönderi ()

Doğum gününüzü bu sene nerede ve nasıl kutladınız?

Fethiye Hillside Beach Pasha Club’da çok sevdiğim dostlarımla birlikte kutladım.

Yeni yaş dilekleriniz?

Sağlık, sağlık, sağlık! Şu yaşadığımız süreçte, kendim için olduğu kadar tüm dostlarım ve sevdiklerim için de sağlık ve huzur diliyorum.

Bugüne kadar aldığınız en anlamlı doğum günü hediyesi neydi?

Yakın bir dostumun iki öğrencinin eğitim masraflarını üstlendiğini gösteren, ÇEV Vakfı’ndan gelen sertifikaydı. Ben, imkanı olmayan gençlerin eğitimine katkı sağlanmasına büyük önem veriyorum.

En unutulmaz doğum günü partiniz?

2000’lerde Hillside Su’nun açılışında benim yabancı Prens ve Prenses misafirlerimle birlikte büyük bir davet düzenlemiştik ve yine çok eğlenmiştik. Dünya basınında geniş yer almıştı.

Kaç yaşına girdiniz?

52!

Bu yaşınıza kadar hayatta en çok neyi öğrendiniz?

Küçük sorunları dert etmenin, vesvese yapmanın ne kadar gereksiz olduğunu öğrendim. Hayatın her anının kıymetini; sevgi, hoşgörü, aile ve dostlukların değerini öğrendim.

PAYLAŞ