2018 YAZ PLAJ MODASI

12.07.2018 13:03:56

Bu yazın plaj modasında her tarza göre model var. Karşınızda sezonun en hit mayoları!

Alexander KOKOSKERIYA – [email protected]

Erkek modasında sezonun öne çıkan trendleri sahillerde kendini göstermeye devam ediyor. Bu yazın mayo modelleri oldukça çeşitli, koleksiyonlarda farklı zevklere hitap eden tasarımlar yer alıyor. Klasik modellerden desenlilere, sporcular için üretilmiş modellerden logolu parçalara kadar birçok seçenek plaj modasına hareket katıyor. Vücut tipine uygun doğru modeli seçmek ise ustalık gerektiriyor. Sezonun en çarpıcı mayolarını yakından incelemeye ne dersiniz?

Vintage mayolar
Retro havalı modeller nostaljik tasarımlardan hoşlananları memnun edecek cinsten. Sade veya renkli, yanı şeritli ve kısa mayo modelleri erkeklerin sahillerde vintage bir görünüm yakalamasını sağlıyor. Özelikle 90’lı yıllara özlem duyan erkekler için hafif parlak paraşüt kumaştan yapılmış olan modeller ideal.

Çizgili mayolar
Çizgili kısa şort mayolar erkeklerin yaz sezonunda vazgeçemediği zamansız modellerden. Bu modeller hem klasik hem de modern bir tarza sahip olmak isteyen erkeklerin favorilerinden.

Tek renkli mayolar
Tarzını sadelik üzerine kuran erkeklerin tercihi kesinlikle tek renkli mayolardan yana olmalı. Canlı veya pastel renklerden oluşan mayolarda genellikle dizüstü ve bol cepli modeller ön planda.  Bu modeller özellikle su sporlarına ilgi duyan erkeklerin plaj çantasında yer alacak. 

Slip mayolar
Bedene daha fazla bronzluk şansı veren slip mayolar rahatlıklarıyla da birçok erkeğin tercih ettiği modeller arasında. Hardal sarısı ve siyah renkli slip mayolar bu yazın favorilerinden. 

Marin mayolar
Beyaz, kırmızı ve mavi renklerin hakim olduğu çapa logolu marin tarzı mayolar klasik şıklığın sahillere en iyi yansıması olabilir. Bu mayoları su sporlarıyla ilgilenenler kadar deniz aşkını giydiklerine yansıtmak isteyenler de severek kullanıyor.

PAYLAŞ