RENKLİ KÜRK MONTLAR

24.11.2017 13:22:46

Kışlık dolabımızın en önemli parçası paltolar kürklerle renkleniyor. Farklı renk ve formlarla karşımıza çıkan pelüş paltolar stilin en gösterişli parçalarından.

Feminen ve vurucu stilin parçalarından biri olan kürk, renkli ve pelüş seçenekleriyle kışa hareket katıyor.  Son zamanların yükselen trendlerinden biri olan kürk sadece ceketlere değil, aksesurlara da detay olarak hareket kazandırıyor. 

ROMANTİZM ZAMANI

Duygusal, romantik ve sofistike… Pembenin canlandıramadığı tek bir parça yok. Özellikle bu soğuk kış günlerinde onun yumuşak naif havasına kapılmanın tam zamanı.  

SÜRPRİZ DOLU

Kışın en çok tercih edilen renklerden biri de siyah. Bu alışkanlığı yavaş yavaş kaldırmanızda fayda var. Çünkü artık moda, tek düze olmayacak kadar hareketli. Dolabınızda renkli parçalara yer açın. Bunu alıştırarak yapmanın en güzel yolu lacivert renginden başlamak olsun.

CESARETE YER AÇIN

Sarı ve turuncu renk skalasının en cesuru. Bu güçlü rengi taşımak pek kolay olmayabilir. Ama alternatif ve aykırı görünüme açıksanız, kendinizi onun enerjisine bırakabilirsiniz.

ASKERİ DÜZEN

Kabul etmek gerekir ki yeşil asilliğin ve zarafetin rengi. Kraliyet ailesinin en çok tercih ettiği renklerden biri olma özelliğine sahip yeşil ve tonları, farklı modellerle yeniden form kazanıyor.

ONDAN VAZGEÇEMİYORUZ

Kırmızı bu sezon gücüne güç kattı. Tüm moda devleri kırmızıya kucak açarak, koleksiyonlarının en değerli parçalarını bu renkten yana kullandı. Ondan vazgeçmek zor ve giydiğiniz zaman kendinizi daha gösterişli hissedeceksiniz.

PAYLAŞ