03.05.2018 15:02:35

Yeni yıl 2017’yi kar ve kayakla karşılamak isteyenlerin gözde adresi bu sene yine Uludağ oldu. Kar tatilinin vazgeçilmez lokasyonlarından biri olan Uludağ, ünlü isimlere ev sahipliği yaptı. Diriliş dizisinin setinden izin alıp ailesinin yanına gelen Engin Altan Düzyatan ve Neslişah Alkoçlar da ALEM objektiflerine poz verdiler.

Gülşah-Ender Alkoçlar çifti, kızları Aslışah Alkoçlar’la birlikte 2017’nin sağlık ve mutluluk getirmesi dileğinde bulundular.  

Türkiye’nin en önemli kış turizm merkezlerinden olan Uludağ’da tatilciler şu sıralar karın tadını doyasıya çıkarıyorlar. 2017 yılına sayılı saatler kala kar kalınlığı iki metreyi aştı. Hafta sonu tatilini fırsat bilen kayak tutkunları da adeta pistlere akın ettiler. Uludağ denilince ilk akla gelen isimlerden olan Alkoçlar Otel’in sahibi Ender-Gülşah Alkoçlar çifti de sezona güzel başladıklarını söylediler. Bu sene Aslışah Alkoçlar’ın yanısıra Neslişah- Engin Altan Düzyatan çifti de oğulları Emir’le birlikte Uludağ’da yeni yıla girince Ender-Gülşah Alkoçlar çiftinin mutluluğu ikiye katlandı. Soğuk algınlığı geçiren Aslışah Alkoçlar ise İstanbul’da tedavi olup yılbaşı gecesini ailesiyle birlikte geçirmek için Uludağ’a geldi. Alkoçlar Ailesi nar kırma geleneğini bu yıl da bozmadı, hep birlikte iyi dileklerde bulunarak bembeyaz karlar üstünde nar kırdılar.

PAYLAŞ