2018'DE BABA OLAN ÜNLÜLER

13.06.2018 19:54:20

Kimi ilk defa baba oldu, kimiyse beşinci çocuğunu kucağına aldı. Ama hepsinin heyecanı kuşkusuz aynı. Bu Babalar Günü’nde baba olmanın heyecanını yaşayan sekiz Hollywood yıldızını mercek altına aldık.

Berin SOMAY - [email protected]
Fotoğraflar: Getty Images 

Dwayne Johnson
‘The Rock’ lakabı ile birçok macera filminde rol alan Dwayne Johnson, nisan ayında üçüncü çocuğunu kucağına aldı. Lauren Hashian ile olan birlikteliğinden iki yaşında bir kızı olan Johnson’ın aynı zamanda 16 yaşında bir kızı daha var. Doğum esnasında Hashian’ın başından ayrılmadığını belirten Johnson, Instagram’da yaptığı paylaşımı ile ‘eşlerinize her zaman destek olun’ mesajını verdi. 

John Stamos
1990’ların ‘Bizim Ev’ dizindeki Jesse Dayı karakteri ile tanıdığımız John Stamos, bir ay önce eşi Caitlin McHugh ile ilk çocuklarının doğumunu müjdeledi. Oğluna 1989 yılında vefat eden babası Bill’in adını veren Stamos, doğum tarihi yaklaşırken babası ile olan çocukluk fotoğraflarını Instagram hesabından paylaşarak babalık heyecanını paylaştı. 

Ryan Piers Williams
Yönetmen ve yazar Ryan Piers Williams, 2011 yılında evlendiği oyuncu America Ferrera ile ilk çocuklarını beklediklerini yeni yıla girmeden duyurmuştu. Geçtiğimiz haftalarda baba olan Williams, oğullarına Sebastian Piers Williams adını verdiklerini açıkladı. ‘Çirkin Betty’ dizisinin yıldızı America Ferrera ise minik Piers’ın ayak fotoğrafını Instagram hesabında paylaştı. 

Jesse Plemons
Amerikalı oyuncu Jesse Plemons, 2016 yılında ‘Fargo’nun setinde tanıştığı Kirsten Dunst ile bir erkek bebek beklediklerini doğuma az bir zaman kala duyurmuştu. Oğluna hamileyken Rodarte’nin Sonbahar/Kış 2018 lookbook’u için poz veren Kirsten Dunst, yeni doğan bebeklerinin fotoğrafını henüz paylaşmadı. Jesse Plemons’ın takipçileri ise bebeğin kime benzediğini öğrenebilmek için biraz daha bekleyecek gibi.

John Legend
Chrissy Teigen ile Luna adında bir kızları olan John Legend, yeniden baba olma sevincini yaşıyor. Haziran ayında bekledikleri oğullarına bir ay erken kavuşan Legend çifti, güzel haberi sosyal medya hesapları üzerinden takipçileri ile paylaştı. Geçtiğimiz kasım ayında eşi Teigen ile ikinci bebeklerini beklediklerini duyuran ünlü şarkıcı, oğullarının ismini de paylaştı: Miles Theodore Stephens.

Eddie Redmayne
Fantastik Canavarlar, Her Şeyin Teorisi ve Danimarkalı Kız filmlerinin yetenekli oyuncusu Eddie Redmayne, mart ayında ikinci çocuklarını kucağına aldı. Eşi Hannah ile iki yaşında bir kızları da bulunan Oscar ödüllü İngiliz oyuncu, iyi bir ebeveyn olabilmek için bol bol kitap okuyor ve araştırma yapıyor.

PAYLAŞ