BRADLEY COOPER'A ONUR ÖDÜLÜ

30.11.2018 17:39:57

Lady Gaga ile başrolü paylaştığı “A Star Is Born” ile büyük ses getiren Bradley Cooper, American Cinematheque Gala’da onur ödülüne layık görüldü.

Ayça BARUT TANMAN – [email protected]

Fotoğraflar: Reuters, Getty Images Türkiye

“The Hangover”, “Silver Linings Playbook”, “American Hustle” ve “American Sniper” gibi filmleriyle Hollywood’un en popüler aktörlerinden birine dönüşen Bradley Cooper, “A Star Is Born” ile kariyerinde yepyeni bir sayfa açtı. Lady Gaga’yla başrolü paylaştığı filmin yönetmenliği ve yapımcılığını üstlenen Cooper, aynı zamanda Eric Roth ve Will Fetters ile senaryoya da imza attı.

Daha önce üç kez Oscar’a aday gösterilen ve gelecek ödül sezonunun da güçlü adaylarından biri olarak gösterilen Bradley Cooper, Beverly Hilton Hotel’de düzenlenen törenle American Cinematheque Award’e layık görüldü. Hollywood’daki başarılarından dolayı onurlandırılan Cooper’a ödülü Sean Penn takdim etti. Törende Lady Gaga, Jennifer Garner ve Bradley Cooper’ın “The Hangover” serisindeki rol arkadaşları Zach Galifianakis ve Ed Helms aktörle ilgili duygularını paylaşmak için sahneye çıktılar.

PAYLAŞ