2017 ONLARIN GERİ DÖNÜŞ YILI OLDU

29.12.2017 18:53:34

Michelle Pfeiffer, Mary J. Blige ve Laura Dern... Üçü de bir süredir ortalıkta görmediğimiz ama 2017'de yeniden yıldızı parlayan isimler.

Elif Öksüz - [email protected]

Michelle Pfeiffer

Bundan 15 yıl önce çocuklarına bakmak için Hollywood'dan uzaklaşan Michelle Pfeiffer, arada sırada bazı filmlerde gözükse de pek sesi soluğu çıkmadı. Ancak çocuklarının büyümesiyle onu ilk olarak Ocak ayında Sundance Film Festivali'nde "Where is Kyra" filminde izledik. Robert De Niro'yla birlikte rol aldığı televizyon filmi "Wizard of Lies" ise ona hem Emmy hem de Altın Küre adaylığı getirdi. Darren Aronofsky'nin yönettiği "mother!" ve "Doğu Ekspresi'nde Cinayet" de bu yılın en çok ses getiren Pfeiffer filmlerinden oldu. 

Mary J. Blige

Hip Hop kraliçesi Mary J. Blige'ı zaman zaman filmlerde izliyorduk zaten. "Mudbound" filmindeki rolü onu bu yılın parlayan isimlerinden yaptı. 

Laura Dern

Nicole Kidman ve Reese Witherspoon ile birlikte rol aldığı "Big Little Lies" ona şans getirmiş olacak ki, bu yıl sıklıkla Laura Dern'e rastladık. 90'lı yılların en popüler dizilerinden "İkiz Tepeler"in yeniden çekilen versiyonundaki rolünün ardından, "Star Wars: Son Jedi" filminin de onu yeniden eski popülerliğine kavuşturduğu bir gerçek!

PAYLAŞ