ALEM MARKA KONFERANSI'NDA!

13.12.2018 17:03:17

12-13 Aralık tarihlerinde gerçekleşen 19. Marka Konferansı'nda ALEM oturumu da gerçekleşti. ALEM Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Gözde Yörükoğlu Ersu moderatörlüğünde gerçekleşen oturumda Arzu Sabancı ve Emir Bahadır, kendi markalaşma süreçlerini anlattı.

Bu yıl 19.'su gerçekleşen Marka Konferansı'nın ilk gününde ALEM'in özel oturumu gerçekleşti. Gözde Yörükoğlu Ersu, sahnede Arzu Sabancı ve Emir Bahadır'ı ağırladı. 

Oğlu Hacı Sabancı'nın en ön sıradan izlediği ALEM oturumunun ilk konuğu Arzu Sabancı'ydı. Sabancı, Pinko ile başlayan moda serüvenini anlatırken geriye dönerek modaya olan ilgisinin nasıl başladığını da seyircilerle paylaştı. Yıllardır çok konuşulan defilelere bizzat katılan Sabancı’nın ancak çocukları büyüdükten sonra moda sektörüne girdiğini bu oturumla öğrendik. Arzu Sabancı for Koton koleksiyonunun çıkış noktası, Pinko için hazırladığı koleksiyon darken, konu Sabancı ailesinin seyahat planlarına kadar geldi.

ALEM oturumunun ikinci konuğu ise, “dijital dünyanın prensi” olarak andığımız Emir Bahadır oldu. Kişiye özel emojiler tasarlayan Bmoji uygulaması ile ilgili tüm detayları anlatan Bahadır, emoji ile ilgili merak edilen istatistikleri de izleyenlerle paylaştı.  

PAYLAŞ