CARTIER'DEN PARTİ

11.04.2018 12:57:02

Cartier, markanın ikonik tasarımlarından Santos de Cartier’nin yeni koleksiyonunu “Bold and Fearless” temalı partiyle kutladı. San Francisco’daki partide Hollywood’un ünlü yıldızları da eğlendi.

Ayça BARUT TANMAN – [email protected] / Reuters

İkonik tasarımlarıyla yüksek saatçilik ve mücevherin kilit oyuncularından biri olan Cartier, bir efsanenin yeniden doğuşunu kutluyor. Louis Cartier’nin 1904 yılında yakın arkadaşı olan Brezilyalı havacı Alberto Santos Dumont’un isteği üzerine tasarladığı ve Dumont’un ilk uçuşlarında taktığı Santos de Cartier, zarif çizgileriyle markanın ikonik tasarımları arasına yazdırdı. 

Sofia Coppola

Santos de Cartier, 2018’i yeni modelleriyle karşıladı ve zamansız tasarımların yüzü de markanın cesur ve korkusuz ruhuyla kusursuz örtüşen bir isim oldu. “Donnie Darko”, “Brokeback Mountain” ve “Nightcrawler” gibi ezber bozan performanslarıyla Hollywood’un en başarılı aktörlerinden biri olan Jake Gyllenhaal’un tanıttığı koleksiyon şerefine San Francisco’da “Bold and Fearless” (Cesur ve Korkusuz) temalı bir parti düzenlendi. 

Lily Collins Ralph & Russo tasarımı elbisesi ve bir örnek saç bandıyla her zamanki gibi çok zarifti.

Pier 48’de Cartier Kuzey Amerika Başkanı ve CEO’su Mercedes Abramo ve Uluslarası Pazarlama ve İletişim Direktörü Arnaud Carrez’in ev sahipliğinde düzenlenen geceye çok sayıda ünlü katıldı. Markanın reklam yüzü Jake Gyllenhall, açık gri takım elbisesi ve kırmızı kazağıyla gecenin en çok dikkat çeken isimlerindendi. Sienna Miller, Proenza Schouler elbisesi ve metalik Alumnae ayakkabılarıyla beğeni topladı.

Sienna Miller

Chloe Sevigny, Simone Rocha; Freida Pinto, Roland Mouret; Sofia Boutella, Prada; Leila Nda, Zac Posen ve Winnie Harlow, Dundas tasarımlarıyla partinin öne çıkan konuklarındandı.

Chloe Sevigny ve Liev Schreiber

Mélanie Laurent

Freida Pinto

Bianca Brandolini d’Adda, Derek Blasberg, Kelly Sawyer

Lisa Bonet, Jason Momoa, Jeremy Renner

Annabelle Wallis, Aaron Paul

PAYLAŞ