DİZİ DÜNYASINDAN SON GELİŞMELER

21.08.2019 15:54:25

Dizi dünyasında neler oluyor?

Gossip Girl
Yeni nesil dedikodu


2000’lerin açık ara en popüler gençlik dizisi “Gossip Girl”, ekranlara geri dönüyor. Blake Lively, Penn Badgley, Leighton Meester gibi dizinin meşhur ettiği oyuncular ise yeni bölümlerde yer almayacak. Bambaşka karakterler ve yeni bir senaryo ile izleyeceğimiz dizi, sosyal medyanın gençler üzerindeki etkisini konu alacak. Aklımızdaki en önemli soru ise: Bakalım dizinin yeni versiyonu da bir moda şölenine sahne olacak mı?

American Idol
Yeniden anlaştılar


Formatı birçok ülkeye uyarlanan, A.B.D’nin en popüler yarışma programlarından “American Idol”, yeni sezon onayı aldı. Yarışma hakkında en çok konuşulan konu jüri üyeleri olunca pek tabii herkesin gözü yeni sezonda da aynı isimlerin koltuklarını koruyup koruyamayacaklarıydı. 18. sezonu ile devam edecek yarışma da jüri değişmeyecek ve Katy Perry, Lioniel Richie, Luke Bryan üçlüsünü ekranlarda göreceğiz. 

Loki
2020’de görüşürüz


Marvel’ın geçtiğimiz sene onaylanan yeni dizisi Loki’nin prodüksiyonuna önümüzdeki yıl başlanacak. Tom Hiddleston’ın başrolünde yer alacağı proje, Disney’in yeni dijital platformunda izleyici ile buluşacak. Avengers: Infinity War filminde Loki, hayatını kaybettiğine göre dizinin bir ‘prequel’ olacağı tahmin ediliyor. 

The Little Mermaid
Ariel’in dönüşü

Klasik çizgi filmleri modern öğeler ile yeniden uyarlamak bu yılın trend’i desek yalan olmaz. Şimdi ise sıra, “The Little Mermaid”de. Deniz kızı “Ariel”in hikayesini anlatan çizgi film yarı animasyon yarı müzikal performans bir formatta televizyona uyarlanacak. Başrolde ise 2000 doğumlu genç oyuncu Halle Bailey yer alacak. 

PAYLAŞ