RED SPARROW'DAN İLK FRAGMAN YAYINLANDI

19.09.2017 15:43:33

Sinemanın yükselen isimlerinden biri olmaya devam eden Jennifer Lawrence’ın yeni filmi “Red Sparrow”dan ilk fragman yayınladı.

Kısa sürede sinemanın vazgeçilmez yüzlerin biri olan ve art arda oynadığı yapımlarla dikkatleri üzerine çeken Jennifer Lawrence, daha önceden yer aldığı ve büyük yankı uyandıran “The Hunger Games”in yönetmeni Francis Lawrence ile tekrar bir araya gelerek “Red Sparrow” adlı yeni bir sinema filmine imza attı. Gişede hatırı sayılı bir başarı elde eden ve seri halinde yayınlanan “The Hunger Games”in ardından çekilen bu yeni film şimdiden büyük yankı uyandırmaya başladı.

Jennifer Lawrence’ın yanı sıra başrolde Joel Edgerton‘ın yer aldığı filmin kadrosunda Matthias Schoenaerts, Jeremy Irons, Charlotte Rampling, Joely Richardson ve Mary-Louise Parker gibi güçlü isimler bulunuyor.

Jason Matthews‘ın kitabından uyarlanan heyecan dolu yapımda Lawrence, düşmanlarını yenmek için baştan çıkarma sanatının inceliklerini kullanan bir ajanı canlandıracak. 2 Mart 2018’de vizyona girecek film şimdiden sabırsızlıkla bekleniyor. 

Red Sparrow” fragmanını izlemek için videoya tıklayın.

PAYLAŞ