HAFTANIN DİKKAT ÇEKEN YAPIMLARI

31.05.2018 14:56:37

Hollywood’da ve dünyada en çok ne konuşuluyor, hangi filmler izleniyor?

Elif ÖKSÜZ – [email protected]

MAMMA MIA! YENİDEN BAŞLIYORUZ
Devam filmine geri sayım

Mamma Mia! filminin 600 milyon doların üstünde hasılat yapmasının üzerinden 10 yıl geçti. 20 Temmuz’da vizyona girecek devam filminde bu kez Abba’nın müziklerinin peşinden Yunan adası Kalokairi’ye gidiyoruz. Filmin orijinal kadrosunda yer alan Meryl Streep, Amanda Seyfried, Pierce Brosnan gibi isimler yeniden rol alırken, Lily James ve Cher de yeni yapımdaki sürpriz isimler.

MICHELLE VE BARACK OBAMA
Televizyon dünyasına giriyor

Önümüzdeki yıla kadar izleyemeyecek olsak da, Michelle ve Barack Obama’nın televizyon için projeler üreteceği haberi gündemi hareketlendirmeye yetti. Eski Amerika Başkanı ve eşi, Netflix için TV programları ve belgeseller hazırlayacak. Uçsuz bucaksız olasılıklar dünyasında çiftin hazırladığı filmlerin de yer alacağı konuşuluyor. 

SPIDER-MAN: HOMECOMING 2
Filmin kötü adamı Jake Gyllenhaal 

İlk defa Tom Holland’ı “Peter Parker” rolünde izlediğimiz Spider-Man: Homecoming filmi, 2017’nin en çok hasılat yapan yapımlarındandı. Jake Gyllenhaal’un Marvel’in kötü adamlarından Mysterio’yu 2019 yılında vizyona girecek devam filminde canlandıracağı haberi filmin hayranları arasında heyecan yarattı. Bir süper kahraman olarak izleyeceğimiz Gyllenhaal, Örümcek Adam’ın kafasını ilüzyonlarla karıştırıp neyin hayal neyin gerçek olduğu konusunda şaşırtmaya hazırlanıyor. 

PAYLAŞ