MERAKLA BEKLEDİĞİMİZ "BRAVE NEW WORLD" beIN CONNECT'TE!

20.07.2020 08:15:55

Son dönemin merakla beklenen dizisi "Brave New World"ü izlediniz mi? 2020 yazınıza heyecan katacak diziyi izlemek için beIN CONNECT'te buluşuyoruz.

@2020 NBCUniversal Media, LLC

Bu yaz, beIN CONNECT'te bir araya geliyoruz. Neden mi? Elbette yeni favori dizimiz ‘Brave New World’ü izlemek için. Aldous Huxley’in aynı adlı meşhur romanından uyarlanan ve 16 Temmuz'da beIN CONNECT'e gelen “Brave New World”, bizleri 2540 yılının Yeni Londra kentine ışınlayan post-apokaliptik bir bilimkurgu dizisi. Konusu, para, aile, tarih gibi kavramların ortadan tamamen kalktığı ve barış ile istikrarın sağlandığı ütopik bir toplum hayatı. 

2540 YILINDA LONDRA

Aldous Huxley’in 1932 yılında yayınlandığında büyük tartışmalar yaratan ve okuyan herkesi derinden etkileyen bilimkurgu romanı “Brave New World”ün dizi formatı, 2540 yılının Yeni Londra kentinde geçiyor. Hikaye, bizi önce tümüyle huzur ve mutluluğu bulmuş bir toplumla tanıştırıyor. İlk bakışta her bireyin istediği hayatı istediği gibi yaşadığı kusursuz bir toplum bu. Ne var ki, aslında tek eşlilik, mahremiyet, para, aile ve tarih tümüyle yasaklanmış vaziyette. Teknoloji artık daha fazla gelişmeye gerek duymayacak seviyeye dek yükselmiş. Herkes büyük bir uyum ve refah içinde bir arada yaşıyor. Oysa bu düzenin ardını kazıdığınızda bambaşka bir görüntüyle karşılaşıyorsunuz. 

GÜÇLÜ OYUNCU KADROSU

Hikayenin ana kahramanı John’u canlandıran Alden Ehrenreich en son “Solo: A Star Wars Story”de sinemanın belki de en efsane karakterlerinden Han Solo’nun gençliğine hayat vermişti. Şimdi ise bir başka efsanevi karakteri canlandırıyor. Dizinin kadın kahramanı Lenina Crowne ise “Downton Abbey” ile tanınan Jessica Brown Findlay. John’un annesi rolünde de usta oyuncu Demi Moore yer alıyor. Bugünün sosyal medya çağında çok daha anlam kazanan Huxley’in romanı, muazzam bir hayal gücünün ürünü. Yazarın yarattığı bu dünya ile bir dizi aracılığı ile tanışmak ise paha biçilemez. 

beIN CONNECT'i, taahhüt kurulum olmadan 30 gün boyunca ücretsiz izleyecebileceğinizi ve dilediğiniz zaman iptal edebileceğinizi de hatırlatalım. beIN CONNECT'te, ödüllü filmleri, popüler dizileri, yüzlerce belgeseli, yaşam ve çocuk içeriğini akıllı telefonlarınızdan dahi Türkçe dublaj ve alt yazı seçenekleri ile izleyebilirsiniz.

beIN CONNECT'te mutlaka izlemeniz gereken HBO dizilerini de burada bir araya getirdik. 

Hemen tıkla, 30 gün ücretsiz izle!

PAYLAŞ