SCARLETT JOHANSSON: EN ÇOK KAZANAN

19.08.2018 00:14:39

Forbes dergisine göre Scarlett Johansson, 40,5 milyon dolarla Holyywood'un en çok kazanan aktrisi. Onu 28 milyon dolarla Angelina Jolie takip ediyor.

Scarlett Johansson, Avengers: Infinity War ve Isle of Dogs filmlerindeki payı ile bu ünvana layık olmuş gözüküyor. Jennifer Aniston ise 19,5 milyon dolarla üçüncü sırada yer alıyor. Sıralama şöyle devam ediyor:  Jennifer Lawrence (18 milyon dolar), Reese Witherspoon (16.5 milyon dolar), Mila Kunis (16 milyon dolar), Julia Roberts (13 milyon dolar), Cate Blanchett (12.5 milyon dolar), Melissa McCarthy (12 milyon dolar) ve Gal Gadot (10 milyon dolar).


Erkeklere gelirsek birinci sırada 60 milyon dolarla Mark Wahlberg yer alıyor. Bu rakamla, kadın ve erkek oyuncular arasındaki gelir farkını görmemek imkansız hale geliyor. Örneğin 43 milyon dolarla yedinci sırada yer alan Tom Cruise, Scarlett Johansson’ı geçmiş durumda. Ilginç olan bir diğer detaysa geçtiğimiz yılın birincisi Emma Stone’un listede hiç yer almaması. Scarlett Johansson da aynı şekilde geçtiğimiz yıl sıralamaya girememişti. 

PAYLAŞ