03.05.2018 15:02:40

Kırmızı halı yıldızları, Venedik’in büyülü ortamında oldukça gösterişli bir davet için bir araya geldiler. Sayfaları çevirirken başınız dönebilir!

Venedik, geçen haftalarda yıldız tozuna bulanmış gibiydi. Lily Aldridge, Bella Hadid, Alicia Vikander... Kafanızı nereye çevirseniz bir kırmızı halı yıldızıyla karşılaşmanız an meselesiydi. Tüm bu şaşaanın sebebiyse Bulgari’nin yeni koleksiyonu Festa’ydı.

Festa’nın sözlük anlamı malum kutlama! Bu koleksiyon da saf mutluluğu ve İtalyan coşkusunu büyük bir heyecanla kutluyor.
Bulgari Group CEO’su Jean-Christophe Babin tarafından Scuola Grande della Misericordia’nın büyülü ortamında gerçekleştirilen davet, dünyaca ünlü pek çok yıldızı ve dünya sosyetesini bir araya getirdi.
 Koleksiyonun tanıtımı için ilk önce Fellini filmindeki gibi modellerle nefes kesici bir gösteri düzenlendi. Atmosfer sürreal ve büyüleyiciydi. Yemekler, Michelin yıldızlı şef Luca Fantin’in imzasını taşıyordu. Ve en az mücevherler kadar misafirlerin akıllarını başından aldığına şüphemiz yok! İtalyan yaşam biçimine bir övgü niteliğinde, yemek boyunca masalar arasında akrobatlar dolaştı ve fonda Ennio Morricone ile Nino Rota’nın müzikleri çaldı. Saat gece yarısını gösterdikten sonra ise müzik işini DJ Graziano della Nebbia devraldı ve konuklar kendilerini dans pistinde buldular.

PAYLAŞ