29.05.2019 12:15:44

Çam ve zeytin ağaçlarıyla dolu bir yer hayal edin Mavinin iç içe geçmiş en güzel tonları gizli kalmış bir koyda yeşil ile buluşuyor. Tam da bu noktada genç oyuncu Pınar Deniz ele avuca sığmayan enerjisi ve duru güzelliğiyle karşılıyor bizi. Doğayla iç içe hayat sunan, 38 villadan oluşan butik Nef Reserve Gölköy projesinde gerçekleştirdiğimiz çekim ile yaza keyifli bir başlangıç yapıyoruz.

Röportaj: Ceylan YENİACUN
Fotoğraf: Mehmet ERZİNCAN
Styling: Bengisu GÜREL
Saç: Serkan AKTÜRK
Makyaj: Gülüm ERZİNCAN
Video: Fatih ER
Fotoğraf asistanı: Emre KARATAŞOĞLU
Styling asistanı: İlayda VELİOĞLU

Mekan için Nef Reserve Gölköy’e teşekkür ederiz.

Bodrum'un en özel ve göz alıcı koylarından, zeytin ve çam ağaçlarının korunduğu Nef Reserve Gölköy’de genç oyuncu Pınar Deniz ile bir araya geldik. Dört bir yanı ağaçlarla çevrili bir atmosferde gerçekleşen çekimde Pınar’ın yemyeşil gözlerinden aldığımız ilhamla Bodrum’da bambaşka bir dünyanın kapılarını araladık. Deniz, oyunculuk serüveninden tatil planlarına kadar merak edilenleri ALEM okuyucularıyla paylaşıyor.

Oyunculuk serüvenin nasıl başladı?
Bir oyunculuk kursuna gitmeye başladım onun yarı dönemindeyken Gani Müjde fotoğraflarımı görmüş, görüşmeye çağırmıştı.Hayatımda ilk kez görüşmeye gittim bu yüzden ne yapılır bilmiyordum açıkçası.İlk görüşmemde seçildim. Okuma provasını hatırlıyorum da ne yapıyorum ben şu an acaba diye çok korkmuştum.

Bugüne kadar yer aldığın projeler neler?
İlk işim “Sil Baştan"dı. Çirkin Betty tarzında bir kızı oynuyordum. Eğitim almaya yeni başladığım için oyuncu algım yoktu aslında. “Vatanım Sensin”e başlarken yaptığım işin ne kadar ciddi ne kadar zor olduğunu farkettim. Önceden içgüdüsel davranıyorken o zaman daha bilinçli davranmaya başladım. Son işim “Bir Deli Rüzgar” tamamen kendimi verdiğim bir işti. Şarkı söylemeyi çok seviyorum onun yanında duygusal çatışması yüksek olan bir deneyimdi. İnanılmaz keyif alıyordum oynarken. Ne kadar kısa sürmüş olsa da hayatıma çok değerli şeyler kattı. Yaptığım işte de aradığım şey bu. Oynadığım her karakter beni büyütsün, dönüştürsün istiyorum. Kendi yolculuğumda sanatın ne kadar şifalı olduğunu fark ettim. Dünyaya bir daha gelsem yine bu işi yapardım.

“Vatanım Sensin” dizisinde canlandırdığın rol çok konuşuldu. O diziyle ilgili neler söylemek istersin, nasıl bir deneyimdi?
Hayatımın her alanına çok büyük deneyimler sığdırdığım bir iş oldu. Büyüdüğümü, olgunlaştığımı hissediyorum “Vatanım Sensin” ile. Oynadığım karakteri, birlikte rol aldığım arkadaşlarımı, ekibi herkesi çok seviyordum. Benim için disiplin ve yaptığın işe saygı duymak çok önemli. Hep en iyisini yapmam lazım duygusu var içimde bu yüzden kendimden çok ödün veriyorum. Ben bu işi yapamayacağım dediğim çok zaman oldu ama hep sonunda iyi ki bu işi yapıyorum dedim.

Bir sonraki projede nasıl bir rol canlandırmak istersin?
Spesifik olarak bunu canlandırmak istiyorum dediğim bir rol yok. Kendimi aştığım farklı işlerde olmak istiyorum. Oynadığım her karakter bana bir şey öğretsin, onunla beraber değişeyim istiyorum. Kendimi tekrarlamaktan hoşlanmıyorum o yüzden çok seçici davranıyorum.

Geleceğe yönelik planların neler?
Geleceğe dair daha çok öğreneceğim, seveceğim, hissedeceğim yılların artmasını dileyebilirim. Anda kalmayı daha çok seviyorum. Geleceği planlamak kaygı oluşturacakmış gibi geliyor o yüzden plan yapmayı bıraktım.

RÖPORTAJIN TAMAMI ALEM'DE!

PAYLAŞ