27.06.2019 14:30:49

Modern zamanlarda bir tutkunun hikayesi ALEM. Çeyrek yüzyılı aşkın zamandır okuyucularının, siz takipçilerinin desteğiyle prestijini koruyan, Türkiye’nin 1 numaralı cemiyet dergisi ALEM olarak, yeni bir yaşa girmenin heyecanını yaşıyoruz. Bizler yaş günümüzü kutlarken, bu özel sayımızı sanatla taçlandırmak istedik. Çağdaş sanat piyasasının en önemli isimlerinden Seçkin Pirim’in Abyss eseriyle kapağımızı sizlere sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Kutluyoruz!

 

Seçkin Pirim’e kelimelerle tarifi olmayacak bu özel desteğinden dolayı teşekkür ediyorum.

ALEM deyince akla gelenler de günlük hayat ritmimize göre değişse de, günü yakalamanın ötesinde bir adım daha ileride olabilmek adına durmaksızın çalışan bir ekibimiz var. Türkiye ve dünya jet – setinin yaşam şekline dair, çağdaş sanata, tiyatroya, sinemaya, güzellik sektörüne, modanın dinamiklerine, seyahat rotalarına, en yeni mekanlara her zaman ALEM ile merhaba diyen siz okuyucularımız için özel yaş günü sayımızla karşınızdayız.

Yaş günü sayımızı fırsat bilerek, durmaksızın çalışan ekibimize teşekkürlerimi sunmak istiyorum. ALEM’in ‘google’ı, davetlerimizin ağır başlı ev sahibi Hasan, her kapağımızda ilk günkü coşkusunu yaşayan, kontrol kalemimiz, ekip neşemiz Ceylan, her krizi kimselere çaktırmadan itinayla çözen, tasarım ustamız Tamer, lüks tutkunumuz, ekibimizin sevimlisi kimsenin ona ‘hayır’ diyemediği Lara, saat - mekan fark etmez ne gerekiyorsa çizerim diyen, olumlama ustası Sinan, Hollywood ve moda dünyasının sıkı takipçisi, her daim güler yüzlü Ayça, ekibin derdini dert edinen, her an yanı başımda olan Yasemin, çiçeği burnunda anne adayımız Elif, hepimizi kontrolden geçiren, disiplinli Ertunç, yeni olan her tasarımında heyecanı paylaştığımız, davetlerin, projelerin ilk adresi Volkan, dijital çağın çocuğu, enerji topumuz Dilara, bu aileye yeni katılan, entelektüel gencimiz Eray, vefakar redaktörümüz Zülal, şahane fotoğraf da çekerim haber de yazarım, ekip de yönetirim diyenimiz Ertan, sorun çözme uzmanımız, her derde deva Ferda, ilk günden kendine ALEM kapağı yapan, ekibimizin çizgi film karakteri, duran resmi video yapabilen Fatih, yaratıcılığıyla sanatsal fikirler sunma fabrikamız Onur, her duruma karşın 24 saat hazır bekleyen Mustafa, davetlerin vazgeçilmez beyefendisi Zafer, kim nerede ne yapıyor her an bilebilen Sancar. Biriniz olmasa olmaz, böyle çok güzeliz.

Biz kocaman bir aileyiz, bazen işleri yetiştirebilmek için bir haftada yedi gün olduğu için üzülen, sürekli yeniliğin peşinde koşan, siz okuyucularımıza her daim daha iyisini sunabilmek için kendisini yenileme gayretinde olan ve yeni bir dergiyi siz elinize aldığınızda çoktan bir sonraki için her şeyi tamamlamış olan. TürkMedya yönetimimize, kurumsal iletişim ve soluksuz çalışan reklam departmanımıza da teşekkürlerimizi iletmek isterim.

Birlikte nice güzel yıllara,

 

Alem Dergisi Genel Yayın Yönetmeni

GÖZDE YÖRÜKOĞLU ERSU

[email protected]

PAYLAŞ