02.05.2018 17:46:36

ALEM, Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’da çıkardığı günlük gazete ile çok konuşuldu. Bugüne kadar hiçbir yayın organının cesaret edemediği, moda dolu haftanın günü gününe nabzını tutan aynı zamanda bilgi akışını sıcak sıcak ziyaretçilere sunan Alem Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul Gazetesi yılın en heyecan dolu yayını oldu.

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’da IMG ile ortaklaşa hazırlanan proje MBFWI ALEM Gazete, gün be gün organizasyonun nabzını tuttu. Heyecan, stres ve bol adrenalin yüklü defilelerin arka perdesinde neler yaşandığını sayfalarına an be an yansıtan MBFWI ALEM Gazete, şahane etkinliğin en önemli anlarını sayfalarında ölümsüzleştirdi.
İlk sayısında IMG moda direktörü Banu Bölen’i sayfalarına konuk eden MBFWI ALEM Gazete, ilk sayısında 8. sezonunda MBFWI’un desteklediği duayen modacı Bahar Korçan’la samimi ve sıcacık bir söyleşi gerçekleştirdi. Etkinlikte dijital bir performans sergileyen Arzu Kaprol’ün defilesine saatler kala ise modacının hayallerini konuklar MBFWI ALEM Gazete’den öğrendi. Kaprol, gazeteye yeni defilesiyle ilgili ilk demeci verdi. İkinci sayının gündeminde defilelerden en sıcak anlar vardı. Gerek backstage’de gerek runway’de modacıları yalnız bırakmayan MBFWI ALEM Gazete, yeni sezonun tüm makyaj, saç ve aksesuar ayrıntılarını sayfalarında mercek altına aldı. Tuba Ergin ile defile öncesinde sürdürülebilir modanın dönüm noktalarını konuştu, defilelere gelen ünlü konukların stillerini inceledi. Özgür Masur’un defile heyecanını röportajıyla sayfalarına taşıdı. Üçüncü sayının manşeti tüm moda dünyasını yeni koleksiyonuyla şaşırtan Özgür Masur tasarımları oldu. Koleksiyonda tasarımcının yeniden yapılandırılmış siluetleri ve işlemeyle yapılan cesur girişimleri MBFWI ALEM Gazete’nin ana gündem maddelerinden biri oldu. Dilek Hanif, MBFWI ALEM Gazete ile takipçileriyle hasret giderdi. Moda dünyasının kilometre taşı Atıl Kutoğlu, sektörü ilgilendiren önemli mesajlarını MBFWI ALEM Gazete vasıtasıyla iletti. Yaratıcılık, deha ve disiplinli çalışmakla dünya devleri arasına girebilmenin mümkün olduğunun kanıtı modacı Bora Aksu, uzun bir zaman sonra ilk röportajını MBFWI ALEM Gazete’ye verdi.

PAYLAŞ