17.07.2019 12:03:38

Röportaj: Dilara TAŞKIN
Fotoğraflar: Aaron Serrano, Mirta Rojo, Tamara Arranz
Video: Fatih ER

ÁLVARO MORTE, ITZIAR ITUÑO, PEDRO ALONSO
Dizide “Profesör” karakterini canlandırmasaydınız kime hayat vermek isterdiniz?
Álvaro Morte: Aslında buna cevap vermek çok zor çünkü kendimi dizideki başka bir karakterin yerine koyamıyorum düşününce. Dizideki herkesin kendi canlandırdığı karakter ile özel bir bağı var. Aslında geçenlerde Berlín ile karakterlerimizin bir paranın iki yüzü gibi olduğunu tartışmıştık ama ben 'Profesör'ü seviyorum ve onu canlandırdığım için mutluyum. 

Sizce iyilik ve kötülük arasında kesin bir çizgi var mı?
Itziar Ituño: Aslında ne kimsenin karakter olarak iyi ya da kötü olması konusunda ne de kişilerin davranışlarında böyle bir ayrım var. Bu tamamen olaya kimin hangi perspektiften baktığına göre değişkenlik gösterir. Bence hepimiz içimizde aydınlık ve karanlık tarafları barındırıyoruz. Dizideki karakterler de bunun açık bir örneği aslında. 

Peki, sizce “Raquel” güvenilir bir karakter mi?
I.I: Bence şu an için evet (gülüyor). Raquel, oldukça esnek bir karakter. Dizinin ilk bölümlerine nazaran hayata karşı bakış açısını, tavrını değiştirdi. Yani bence mantıklı bir karakteri var. 

İnsanlar neden “Berlín”e bayılıyor?
Pedro Alonso: Kötü bir dünyada yaşıyoruz (gülüyor). Berlín, gerçekleştirdiği aksiyonların hiçbirinde ahlaki bir yanlışlık olduğunu düşünmüyor, çok da kötü şeyler yapıyor ama insanlara bunu eğlenceli görünen bir şekilde yansıtıyor. 
Á.M: Bence Berlín, acı gerçekleri herkesin yüzüne vuruyor. Bu seviyede bir dürüstlük herkesin sahip olabileceği bir şey değil. Bu da insanlara çekici geliyor olabilir. Eğer Berlín, sizi bir akşam yemeğine davet etse o akşamın unutulmaz olacağını önceden tahmin edebilirsiniz. 

RÖPORTAJIN TAMAMI ALEM'DE!

PAYLAŞ