04.05.2018 20:51:45

Babalar Günü öncesi buluştuğumuz Fikret Orman ve kızları Aslıgül ve Nazlı ile Vodafone Park’ta samimi bir röportaj gerçekleştirdik.

Röportaj: Ceylan YENİACUN
Fotoğraflar: Zeynel Abidin AĞGÜL
Fotoğraf asistanları: Merve ÖZCAN, Murat AĞGÜL
Kıyafetler için BROOKS BROTHERS’a teşekkür ederiz.

Futbol dışında tüm vaktimi kızlarımla geçirdiğim için onlarla yaptığım her tür baba-kız etkinliği benim bütün stresimi alıyor.” Bu sözler geçtiğimiz günlerde şampiyonluğunu ilan eden Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman’a ait.

Şampiyon olduğunuz gece kızlarınız “iyi ki o bizim babamız” dediler. Ne hissettiniz?
Fikret ORMAN: Hiç şüphesiz en büyük mutluluk ve gurur kızlarımdan bu sözleri duymak benim için. Günün sonunda bizim yaptığımız iş amatör bir iş ve tüm çabamız ve çalışmalarımız ailelerimizin bizlerle gurur duymasını sağlamak. Ve gurur duyulacak işlere imza atmak.

Şampiyonluk sonrası neler hissediyorsunuz?
Aslıgül ORMAN: Şampiyon olmanın getirdiği heyecan, mutluluk bambaşka. Bu sene bir de formamıza üçüncü yıldız eklendi, şampiyonluğun önemi arttı bizim için. Babam çok yoğun bir tempoda çalışıyor, bu sebeple emeklerinin karşılığını alması bizi çok mutlu etti. Babamla gurur duyuyoruz.

Hepimiz babanızı Beşiktaş’ın başkanı olarak tanıyoruz. Sizden evdeki Fikret Orman’ı anlatmanızı rica etsek...
Nazlı ORMAN: Babamla vakit geçirmekten çok keyif alıyoruz. Evde ailece yemek yemeyi, film izlemeyi çok seviyoruz. Babam evdeyken bizimle dinleniyor, stres atıyor. Bazen saatlerce salonda oturup sohbet ediyoruz.

PAYLAŞ