03.05.2018 13:51:40

Tarz, elegan, sıra dışı, çarpıcı ve güzel! Evet hepsi tek bir kadında vücut bulmuş durumda. Kapak yıldızımız Derin Mermerci, stilini profesyonelliğe taşıdığı marka işbirliğiyle yine kendine hayran bıraktı.​

Röportaj: Ceylan YENİACUN
Fotoğraflar: Emre GÜVEN
Saç: Ali YILANCI
Makyaj: Ömer Faruk DİNÇ

Oldu olacak derken sonunda bir araya geldik ve şahsen benim çok keyif aldığım bir çekim gerçekleştirdik. Enerjisiyle stüdyoya girdiği andan itibaren hepimizi kendine hayran bırakan Derin ile yeni heyecanı DMxNetwork koleksiyonunun yanı sıra “Birbirimizi birçok konuda besliyoruz” diyerek söze başladığı ve hakkında konuşurken gözlerinin içinin parladığı eşi Cem Aydın, “Oturup onları saatlerce izleyebilirim” dediği kızları Lal ve Mila, “Dördümüzün birlikte olduğu her an çok kıymetli” diyerek anlattığı annesi Ender ve ablaları Yosun ve Tansa’ya kadar uzanan çok samimi bir röportaj gerçekleştirdik.

Tasarımcılığa girişin nasıl oldu?
Tasarımcılık biraz iddialı oldu. Ben kendimi tasarımcı olarak tanımlayamam. Bu koleksiyonda sevdiğim tarzı bulmaya ve yansıtmaya çalıştım.

DMxNetwork koleksiyonunu tasarlarken nelerden ilham aldın?
Kendim bulamadığım, dolabımda olmasını istediğim kıyafetleri bir araya getirdim.

Her daim stiliyle dikkat çeken isimlerin başında geliyorsun. Modaya merakın hep mi vardı?
Modaya merak değil de güzel olana meraklıyım diyelim. Bana göre, bir insanın tarzının oturması kişisel gelişimi ile doğru orantılı...

Çekimler sırasında uzun süredir alışveriş yapmadığını söyledin. Buna inanmakta zorlandık. Zamansız parçalara mı yatırım yapmayı tercih ediyorsun?
Gereksiz alışveriş yapmıyorum artık. Çünkü kızlarım için yapıyorum. Şaka bir yana bendeki zamansız parçaları kombinle kombinle bitmez. Zaten kendini iyi hissediyorsan çuval bile giysen yakışıyor.

DMxNetwork koleksiyonu çok ses getirdi. Kendi markanı yaratmayı düsünüyor musun?
Şu an için öyle bir düşüncem yok.

En çok ne satın almayı seviyorsun?
Artık sadece çok beğendiğim bir şey olursa alıyorum.

PAYLAŞ