KANYE WEST – DRAKE ATIŞMASI

14.12.2018 15:20:06

Kanye West, üç saat içinde Drake hakkında peşpeşe yaklaşık 100 tweet atarak gündeme oturdu. Peki, Kanye West’in derdi ne?

Yazın ortalığı kasıp kavuran “In My Feelings” şarkısının gözlerinde geçen “Kiki, do you love me” sözleri Kanye West’i çıldırtmış, West “sen benim karıma mı asılıyorsun” seviyesine kadar gelmişti. Hayranlar tarafından ortaya atılan bu teoriyi Kim Kardashian da yalanlamıştı. Drake’ten “Kiki”nin açılımının Kim Kardashian olup olmadığı konusunda ise bir açıklama gelmemişti.

 


Ancak bundan aylar sonra Twitter’da Kanye West’in birdenbire Drake hakkında tweetler atmaya başlaması herkesi şaşırttı.

Bunun sebebinin ne olduğu kısa sürede anlaşıldı. Drake’in ekibinin Kanye West ile daha önce yapılan bir iş birliğinden çıkan şarkıyı başka bir şarkı içinde kullanmak istemesiyle başladı olaylar. West’in söylediğine göre, Drake şarkı için izin alamayınca West’i telefonla arayıp tehdit etti. West ise bunun üzerine çıldırdı ve o tweet’leri atmaya başladı.

Tweetler genelde şu şekilde:

 

Kim Kardashian’dan da tepki gecikmedi. Kardashian da Twitter üzerinden direkt olarak Drake’e  “Bir daha kocamı ya da ailemi tehdit etme. Drake olman için yolu açan o” yazdı. 

 

 

Ardından gelen tweet’te ise Kanye West’i över nitelikte:

“Kocam dünyadaki en zeki insan. Tanıdığım en zeki insan. Müzikten, sahne tasarımına, modaya ve kültüre karşı olan başkaldırısı dünyayı değiştirmeye devam edecek.”

 

Drake ise tüm bunlara karşılık Instagram Stories'den kahkaha emojileri paylaşmakla yetindi. 

PAYLAŞ