PRENSES DIANA, THE CROWN'UN ÜÇÜNCÜ SEZONUNA DAHİL OLUYOR

26.01.2018 10:28:04

Kraliçe II. Elizabeth'in hayatının anlatıldığı Netflix dizisi The Crown'un üçüncü sezonundan itibaren Prenses Diana'yı izlemeye başlayacağız.

Şu sıralar Netflix'te ikinci sezonunu izlediğimiz The Crown, üçüncü sezonuna dahil olacak isimleri geçtiğimiz günlerde açıklamıştı. Claire Foy’un canlandırdığı II. Elizabeth karakterine yeni sezonda Altın Küre, BAFTA gibi pek çok ödülün sahibi İngiliz aktris Olivia Colman'ın hayat vereceği, Prenses Margaret karakterini ise yeni sezonda Helena Bonham Carter canlandıracak. Prens Philip'i ise Paul Bettany'nin canlandıracağı konuşuluyor ama henüz net bir açıklama gelmedi.

Diziyle ilgili en son gelişme ise, Prenses Diana'yı üçüncü sezondan itibaren izleyecek olmamız. Diana'yı kimin canlandıracağı henüz belli değil ama dizinin hayranlarının bu habere çok sevindiği de bir gerçek! 

Prenses Diana'nın dizide oynaması, Prens Charles'ın o dönemki sevgilisi Camilla Parker'ın da kadroya dahil olması anlamına geliyor. Parker'ı da kimin oynayacağı ayrıca merak konusu!

PAYLAŞ