YAZA SPOR YAPARAK HAZIRLANAN İSİMLER

20.06.2018 15:18:29

Cemiyet ve iş dünyasının renkli isimleri sağlıklı ve zinde olmak, yaza fit bir görünümle girmek için tatil öncesi Boğaz’da düzenli spor yaparak form tuttular. Bu yürüyüşlerde renkli görüntüler yaşandı. ALEM objektiflerine yansıyan spor tutkunu isimleri sizler için derledik.

Ertan DEMİRBİLEK - [email protected]

ZEYNEP NAZLI KAYI, HACI SABANCI

İş dünyasının genç isimlerinden Hacı Sabancı, kız arkadaşı Zeynep Nazlı Kayı ile sık sık Boğaz’da yürüyüş yaptı. Sabancı, düzenli sporla formunu korudu, yeni imajı ve fit görünümüyle tatil sezonuna giriş yaptı.

PINAR SABANCI

Misa Mutfak’ın kurucusu, cemiyet hayatının 
genç kuşak annelerinden Pınar Sabancı, sağlıklı yaşam konusunda adeta bir guru. Üçüncü kez anne olmaya hazırlanan Sabancı, düzenli 
olarak yürüyüş yaptı. 

BANU ÇARMIKLI

Özel blogunda yazdığı güncel sanat makalelerini “Gezdim, Gördüm, Yazdım” isimli kitabında derleyerek yayınlayan koleksiyoner Banu Çarmıklı da, yaz öncesi Boğaz’da düzenli yürüyüş yaptı. 

EDWINA SPONZA

Cemiyetin ünlü isimlerinden, yoga eğitmeni Edwina Sponza, zaten düzenli olarak yaptığı yürüyüşleri, yaza doğru daha da sıklaştırdı. Sıkı bir yoga tutkunu olan Sponza’ya zaman zaman sevimli köpeği de eşlik etti.

DİLEK TÜRKER, ARZU SABANCI

İki iyi dost, Dilek Türker ve Arzu Sabancı, tüm yıl boyunca düzenli olarak birlikte spor yaptılar. Geçtiğimiz kış iki arkadaşı, ne soğuk ne de yağışlı günler durduramadı.

NEŞET-ŞİRİN YALÇIN

Sırmaison’un ortağı, cemiyet hayatının tanınmış ismi Şirin Yalçın ile ünlü iş adamı eşi Neşet Yalçın 2018 yılında da yürüyüşlerine devam ettiler. Yaz-kış düzenli yürüyüş yapan Yalçın çifti özellikle sabah erken saatlerde objektiflerimize yansıdı. 

İPEK AYAYDIN ABDİK

İş dünyasının saygın ismi Yalçın Ayaydın’ın kızı İpek Ayaydın Abdik, yaşam koçu Şeyda Coşkun ile Boğaz yürüyüşleri yaparak yaza hazırlandı.

ÖNDER ÖZTARHAN

Outdoor sporların hemen hepsini yapan başarılı iş adamı Önder Öztarhan, Boğaz’ın müdavimlerinden... Kimi zaman köpeğiyle koşan, kimi zaman bisiklete binen Öztarhan her yıl olduğu gibi bu yıl da sportif fiziğiyle yazı karşıladı.

CAROLE HAKKO, ROMİNA GARİH

Make-A-Wish, Bir Dilek Tut Derneği-Türkiye kurucusu Carole Hakko ile genç iş adamı Niv Garih ile evlenen kızı Romina Garih, tatil öncesi Bebek’te yürüyüş yaparken objektiflerimize yansıyan isimlerden...

PAYLAŞ