YAZ TATİLİ ROTASI

15.05.2018 12:30:03

Dipsiz mavi bir gökyüzü, kutsal zeytin ağaçları, güneşin sonsuz aydınlığı ve dalgaların huzurlu sesi… Tüm duyularınıza hitap eden Mandarin Oriental, Bodrum, 2018 sezonunda kapılarını yeniliklerle açıyor.

Berin Somay – [email protected]

Dünyanın en lüks konaklama deneyimini sunan Mandarin Oriental Hotel Group’un Türkiye’deki ilk projesi olma özelliğini taşıyan ve Bodrum’un büyüleyici Cennet Koyu’nda yer alan Mandarin Oriental, Bodrum, olağanüstü Ege Denizi manzarası eşliğinde doğayla iç içe, sakin bir tatil vadediyor. Her zevke hitap eden oda, daire, süit ve villa seçenekleri bulunan Mandarin Oriental, Bodrum, ilk defa bu sezon hizmet vermeye başlayan Begonvil ve Royal Süit’inin yanı sıra listesine eklediği üç villa ile yaz tatilinizi unutulmaz bir deneyime dönüştürmeye hazırlanıyor. 
Deniz manzarasına açılan özel teraslı odalarıyla Mandarin Oriental, Bodrum, aynı zamanda Ege Denizi’nin mavisiyle birleşerek büyüleyici bir atmosfer sunan sonsuzluk havuzlarıyla da hafızalarda iz bırakacak bir konfor ve lüks vadediyor. 2016 World Luxury Spa & Restaurant ödülleri SPA kategorisinde ödül alan ‘The Spa at Mandarin Oriental, Bodrum’ ise Spa terapileri ve el yapımı doğal içerikli şifalı uygulama kürleriyle yılın tüm yorgunluğunu geride bırakmak isteyenler için ideal. 

Mandarin Oriental, Bodrum’un yenilikçi ve farklı damak tatlarına hitap eden sekiz restoran ve barı, sizi gastronomik bir yolculuğa davet ediyor. Flavors of Bodrum (Bodrum Lezzetleri) paketi için rezervasyon yaptıran konukları ise enfes akşam yemeği opsiyonlarıyla zenginleşen gastronomi odaklı bir tatil deneyimi bekliyor.
Yedi odalı villası ve yedi odalı süiti ile kalabalık aileler için birbirinden cazip alternatifler sunan Mandarin Oriental, Bodrum, çocukları da unutmayarak onlara özel gelişim programları hazırlıyor ve bu konuda bir dünya lideri olan ‘Gymboree Play&Music’ kapsamında çocuklara yönelik güven ve yaratıcılığı teşvik eden eğitici aktiviteler sunuyor. Aynı zamanda tecrübeli Gymboree ekibinin işleteceği yeni Beach Kids Club ile her yaş grubuna özel aktiviteler çocukları bekliyor.  

PAYLAŞ