ESRA ECZACIBAŞI VE MURAT COŞKUN EVLENDİ

03.07.2018 19:40:28

Esra Eczacıbaşı ile Murat Coşkun geçtiğimiz hafta, Eczacıbaşı çiftinin Bodrum’daki evlerinde düzenlenen ve çok sayıda seçkin davetlinin katıldığı düğünle evlendi.

Mustafa SOLAK - [email protected] / Sancar Kemal DEMİR [email protected]

 

Oya ve Bülent Eczacıbaşı çiftinin kızı Esra Eczacıbaşı ile Ayşe-Ahmet Coşkun çiftinin oğlu Murat Coşkun, geçtiğimiz hafta Eczacıbaşı Ailesi’nin Bodrum’daki evlerinde düzenlenen şık bir düğün töreni ile dünya evine girdi.

 

 

 

Eczacıbaşı ve Coşkun ailelerinin davetlileri kapıda karşıladığı düğüne yaklaşık 700 konuk katıldı. Genç çiftin nikahını, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon kıyarken, Esra Eczacıbaşı’nın şahitliğini ağabeyi Emre Eczacıbaşı; Murat Coşkun’un şahitliğini ise ablası Zeynep Coşkun Süren üstlendi.

 

 

Genç çift seçkin davetliler huzurunda birbirlerine ömür boyu mutluluk için ‘evet’ dedi. Harvard’da ekonomi ve sanat tarihi eğitimi alan; İstanbul Modern’de Genç Modern’in kurucusu olan Esra Eczacıbaşı, halen Eczacıbaşı Topluluğu’nda İş Geliştirme Müdürlüğü görevini sürdürüyor. University of Chicago’da ekonomi okuyan, McGill’de MBA eğitimini aldıktan sonra Türkiye’ye dönen Murat Coşkun ise, halen kurucusu olduğu Paladin’de gayrimenkul yatırım fonu yöneticiliği yapıyor.

 

 

 

 

PAYLAŞ