BERİL BAYINDIR İLE EVİNİN EN SEVDİĞİ KÖŞESİNDE

09.07.2019 14:27:56

Bir dijital günlük olarak başlayan bloggerlık macerası, Beril Bayındır için şu sıralar annelik serüveni ve stil/kombin paylaşımları olarak Instagram hesabında.

Oğlu Kuzey’e hamile olduğunu öğrendiğinde kendi ve oğlu için dijital bir günlük kurmaya karar veren Beril Bayındır, 2013 yılının Nisan ayında blog yazmaya başlamış. Stil ve restoran önerileri, bebek bakımı, otel tavsiyeleri derken 2014’te aldığı bir ödülle bu hobisini mesleğe dönüştürmeye karar vermiş Bayındır.

 

 

Neden evinizin en sevdiğiniz köşesi burası?

Bu eve taşındığımız günden beri hep bu köşede oturmayı tercih ettim. Özellikle tam bu koşeden gördüğüm orman manzarası yazdığım birçok yazıda bana ilham olmuştur. Bu köşede, mesaj ve maillere yanıt veriyor, kitabp okuyor, oğlumla vakit geçiriyorum.

 

 

Evde en çok ne yapmaktan hoşlanıyorsunuz?

Çalıştığım anların dışında kalan zamanımın neredeyse tamamını oğlumla geçiriyorum. Anne-oğul ilişkisinin ötesinde çok iyi iki arkadaşız. Bazen sohbet ediyor, oyun oynuyoruz,  bazen ise bir şeyler izliyor veya okuyoruz.

 

 

Dekorasyon konusunda en önem verdiğiniz konu ne oldu?

Dekorasyonla ilgili en büyük tutkum Bleu Blanc objeler. Objelerim kullanım amacı dışında değerlendirilmesini oldukça yaratıcı buluyorum. Örneğin, sehpa üzerindeki Bleu Blanc objeyi Şişhane’de Demiralp Aydınlatma ile birlikte abajur haline getirdik. Tekli koltuk, kanepedeki minderler ve evimde yer alan birçok obje Çukurcuma’daki Aslı Günşıray Interior Design’dan. Taze çiçekleri evde bulundurmayı çok seviyorum. Bu konuda da tercihim her zaman Inside Flowers&Events oluyor.

 

RÖPORTAJIN TAMAMI ALEM'DE.

 

PAYLAŞ