BUIKA ANTALYA'YA GELİYOR

15.06.2017 15:40:08

İspanyol aşk şarkılarının tutkulu sesi Buika, 5 şarkıdan oluşan yepyeni çalışması ‘Para Mi (Benim İçin)’nin Dünya turnesi kapsamında 7-8 Temmuz’da Antalya’ya geliyor.

İkinci albümü Mi Niña Lola ile İspanyol Müzik Ödülleri’nde En İyi Prodüksiyon ve En İyi İspanyolca Albüm dallarında, El Ultimo Trago albümü ile de  En İyi Tropikal Albüm Grammy”sini kucaklayan Buika, 56. Grammy ödüllerinde La Noche Mas Larga albümü ile En İyi Latin Caz Albümü ve 17. Latin Grammy ödüllerinde Si Volvere şarkısı ile En İyi Kayıt ödülüne aday olmuştu.

Buika son çalışması Para Mi ile hayranlarını yeni şarkılarıyla mutlu ederken,  unutulmaz şarkılarını da seslendirerek Antalya'da muhteşem bir müzik şöleni yaşatacak. Buika, dünyaca ünlü Flamenko gitaristi Manzanita’ya ait Ni Contigo Ni Sin Ti coverının da yer aldığı beş şarkıdan oluşan yeni çalışması Para Mi’nin dünya turnesi kapsamında 7 Temmuz’da 2.Uluslararası Finike Portakal Festivali ardından gerçekleşecek Arykanda Ay Işığı konseri ile Finike Arykanda Antik Tiyatrosu ve 8 Temmuz’da Arif Nihat Aysa Amfi Tiyatrosu’nda hayranları ile buluşacak.

Biletler biletix.com adresinde.
 

PAYLAŞ