-->

ŞAMPİYON BABALAR

Beşiktaş’ın şampiyonluğunu ilan etmesinin hemen ardından Atiba Hutchinson, Andreas Beck ve Tolgay Arslan ile bir araya geldik. Yıldız futbolcular Brooks Brothers tasarımlarıyla Babalar Günü öncesi çocuklarıyla birlikte ALEM’e özel pozlar verdiler.

Röportaj: Ceylan YENİACUN

Fotoğraflar: Zeynel Abidin AĞGÜL

Fotoğraf asistanları: Merve ÖZCAN, Murat AĞGÜL

Kıyafetler için BROOKS BROTHERS’a teşekkür ederiz.

 

 

 

Atiba HUTCHINSON & Noah

 

“Çok güzel bir şampiyonluk kutlaması yaptık. Dünyanın en büyük ve ateşli taraftarlarından birine sahibiz. Onlarla birlikte olduğumuz her anda coşku inanılmaz seviyelere çıkıyor. Kutlamalarda da inanılmaz anlar yaşadık.”

 

 

  • Bu sezon Beşiktaş ile ilgili neler söylemek istersiniz?

İyi bir sezon geçirdik ve sonunda mutlu sona ulaştık. Çok kulvarda mücadele etmemize rağmen kazanma ruhumuz bizi ayakta tuttu. Çıktığımız her maçta kazanmak için savaştık. Bu motivasyon sezon boyuncu özgüvenimizi ve inancımızı yüksek tuttu. Artık ateşimiz daha güçlü yanıyor. Her açıdan önemli bir gelişim içerisindeyiz. Ben bundan sonra da ligde egemenliğimizin devam edeceğine inanıyorum.

 

  • Baba olduğunuzda neler hissettiniz?

Baba olmak dünyanın en güzel duygusu. Eşim ve benim hayatımızın en güzel hediyesi ve en önemli varlığı Noah. Onun doğduğu an hayatımın en önemli anıydı. Tarifi olmayan bir heyecan ve mutluluk yaşadım. Büyüdükçe de yeni heyecanlar ve mutluluklar yaşamaya devam ediyorum. Oğlumla geçirdiğim her anın değerini biliyor, sonuna kadar tadını çıkarmaya çalışıyorum. 

 

 

 

Andreas BECK & Amelie

 

“Baba olmak insanın hayatında yaşayabileceği en büyük heyecan. Eşim Manuela ile kızım Amelie benim için dünyanın anlamı.”

 

 

  • Şampiyon olduğunuz akşam maç sonrası nasıldı? 

Burada sadece siyah ve beyaz var. Taraftarlarımız çok coşkulu ve ateşli. Kutlamalarda onların oluşturduğu mükemmel atmosfere kendimi bırakıp, tadını çıkarıyorum. Boğaz’da taraftarımızla yaptığımız tur muhteşemdi. İçindeyken çok eğlendim ama sonradan izlediğimde oluşan atmosferin ne kadar büyük olduğunu bir kez daha anladım. Sonrasında stat önünde oluşan kalabalık ve hissettiğimiz sevgi her zaman olduğu gibi büyüleyiciydi. Yer gök siyah beyazdı ve inanılmaz bir coşku vardı. Burada yaşadığım iki şampiyonluk kutlamasından sonra üçüncü şampiyonluk için sabırsızlanıyor ve daha da hırslanıyorum.

 

 

  • Babalar Günü için bir planınız var mı?

Kızım daha çok küçük. Özel bir planımız yok ama onunla güzel bir gün geçirerek ilk Babalar Günü’mün tadını doyasıya yaşayacağım.

 

 

 

Tolgay ARSLAN & Kian Ali

 

“Çok keyifliyim ama bir yandan da çok yorgunum. Şimdi hem kutlama hem de dinlenme zamanı. Ailemle güzel bir tatil yapacak ve şampiyonluğun tadını doyasıya çıkaracağım. Ardından yeni sezon ve yeni kupalar için çalışmalara başlayacağım.”

 

 

  • Bu sezon Beşiktaş hakkında ne düşünüyorsunuz?

Biz uyumlu, güçlü ve büyük takımız. Tüm sezon boyunca kenetlenip; mücadele ettik, pes etmedik ve sağlam bir karakter ortaya koyup şampiyon olarak ne kadar büyük bir kulüp olduğumuzu herkese gösterdik. Beşiktaş’ta çok mutluyum hem de hiç olmadığım kadar çok. Daha kazanılacak kupalar var.

 

 

  • Babalar Günü için bir planınız var mı?

Oğlum Kian Ali, inanılmaz şekilde Beşiktaş fanatiği. Kazandığımız maçlardan sonraki mutluluğunu ve kaybettiğimizdeki üzüntüsünü anlatamam. O nasıl bir sevgi, nasıl bir heyecan, o yaştaki bir çocuk için anlamak mümkün değil. Hele bazen tesislere gelişi var ki… İnanın o sabah benden önce uyanıyor, formasını giyiyor, maça çıkacakmış gibi hazırlanıyor. O yüzden şampiyonluk kutlamaları bizim için büyük kutlamalar ve mutluluk içerisinde geçti. Babalar Günü’nde de tüm aile birlikte olarak aynı şekilde mutlu bir gün geçireceğiz.

 

 

Röportajın tamamı bu hafta ALEM'de...