ENDER VE GÜLŞAH ALKOÇLAR'IN MUTLULUĞUNUN SIRRI

08.08.2017 14:45:31

Gülşah-Ender Alkoçlar çifti uzun yıllardır süregelen mutlu evliliklerinin yanı sıra, şu sıralar iş hayatlarında da 30. senelerini kutlama hazırlığı içinde. Bodrum’da bir araya geldiğimiz Alkoçlar çiftiyle tıpkı onların ilişkisi gibi bol neşeli ve keyifli bir çekim gerçekleştirdik.

Röportaj: Ceylan Yeniacun

Fotoğraflar: Zeynel Abidin Ağgül

Styling: Hakan Öztürk

Saç: Harun Ateş

Makyaj: Gamze Tekin

Gülşah Alkoçlar’ın tıpkı hayatının her alanında olduğu gibi çekim öncesinde de her detayla yakından ilgilenmesi, aylar süren hazırlık süreci derken tüm ekip soluğu Bodrum’daki Thor by Alkoçlar’da alıyoruz. Çekim günü Bodrum’da olmamızdan mıdır bilinmez tüm ekip adeta tatil havasındayız. Sabahın erken saatleri olmasına rağmen Gülşah Alkoçlar’ın pozitif enerjisi hepimizi etkisi altına alıyor ve kahkahalar eşliğinde çekime başlıyoruz. Kahkahalarımızın en büyük sebebi ise Ender Alkoçlar’ın neşeli halleri ve esprileri oluyor. 

Ne yazık ki günümüzde uzun yıllar evli kalıp mutlu olan çift sayısı çok az. Sizin sırrınızı öğrenebilir miyiz?
Ender ALKOÇLAR Biz Gülşah’la çok küçük yaşlardan beri beraberiz ve genç yaşta da evlendik. Yoğun bir
aşk evliliği, bunun beraberinde uzun seneler birlikte büyüyüp olgunlaşmamız birbirimize karşı olan saygımızı, sevgimizi her geçen gün daha çok artırdı. 

Anneniz Hülya Koçyiğit, siz, kızlarınız Aslışah ve Neslişah üç jenerasyon hep bir aradasınız. Birlikte neler yapmaktan keyif alırsınız?Gülşah ALKOÇLAR Bulduğumuz her fırsatta annemin evinde bir araya gelip yemekle başlayan ve geç saatlere kadar süren uzun sohbetler ederiz. Annemin evine boş gider dolu çıkarız. Nedendir bilinmez bazen birbirimize aldığımız hediyeleri veriyor olsak da genelde evdeki beğendiklerimizi de alıp çıktığımız çok olmuştur. Şimdilerde en büyük ilgi ve sevgi odağımız Emir oldu. Neslişah’ın ve Altan’ın bize en büyük hediyesi onunla vakit geçirmek ve zamanın ne kadar çabuk geçtiğini anlamamak... 

İş ve özel hayatınızda kuralcı mısınızdır?

G.A. Maalesef çok kuralcıyım. Kendimi biraz daha yumuşatmaya çalışsam da kuralcılık hem özel hem de iş hayatımda ağır basıyor. 

RÖPORTAJIN TAMAMI BU HAFTA ALEM'DE!

PAYLAŞ